Karol z "Rolnika..." rozstał się z Jagodą! "Chcę odzyskać spokój"

"Rolnik szuka żony". Stało się coś, czego się chyba nikt nie spodziewał. Karol z 4. edycji programu rozstał się z Jagodą.

Uczestnicy programu "Rolnik szuka żony" co chwila dostarczają nowych emocji. Tym razem, jak się okazuje, Karol z 4. edycji po pół roku rozstał się z Jagodą. To spore zaskoczenie, gdyż planowali wspólną przyszłość i nie kryli, że świetnie się dogadują i że łączy ich coś wyjątkowego.

Rozstaliśmy się i proszę mi wybaczyć, ale nie będę tego komentować. Chcę odzyskać spokój i prawo do prywatności - powiedziała Jagoda w rozmowie z "Na żywo.

Jest to szokująca informacja, bo wyglądali na naprawdę zakochanych. Jak na razie nie zdradzili szczegółów ani powodu rozstania.

 

Karol w programie "Rolnik szuka żony"

Karol to jeden z najbardziej niezdecydowanych uczestników ostatniej edycji "Rolnika...". Do swojego domu zaprosił trzy kobiety: Justynę, Sarę oraz Anię. Każdej z nich po kolei okazywał swoje zainteresowanie. Jednak żadnej z nich nie wybrał, a do programu wprowadził nową uczestniczkę, Jagodę, która podobno wysłała list, ale nie mogła pojawić się na nagraniach.

Jesteście zaskoczeni?

AW