Już dziś startuje nowa edycja "Agenta". Myszkowski zdradził, kto go namówił do udziału w programie. Zbytnio nas to nie dziwi

Maciej Myszkowski, mąż Justyny Steczkowskiej, to jeden z uczestników nowej edycji programu "Agent - Gwiazdy". W rozmowie z Plotkiem zdradził, że do udziału w show namówił go jego syn, Leon.

Już w środę rusza nowa edycja programu "Agent - Gwiazdy". Tym razem producenci wywieźli bohaterów do odległego Hong Kongu. Lista uczestników nie jest już tajemnicą. W programie pojawi się m.in. mąż Justyny Steczkowskiej, Maciej Myszkowski, który nie od razu zdecydował się na "przygodę życia". 

Na początku byłem sceptyczny. Potem troszkę porozmawiałem z różnymi przyjaciółmi, którzy byli raczej optymistycznie nastawieni. Powiedzieli: "why not?" - mówił Myszkowski w rozmowie z Plotkiem.
"To się zdarza raz w życiu. To jest przygoda, jesteś dużym facetem" - mówili. Potem musiałem poruszyć etap swoich spraw biznesowych, architektonicznych, czy po prostu będę miał przestrzeń na to, by mieć wyjęty z życiorysu pewien czas. Okazało się, że tak, więc zdecydowałem się - dodał.

W rozmowie z nami wspomniał także, jak na jego wyjazd zareagował jego starszy syn, Leon. 

Leon powiedział do mnie: "Tato, kurczę! Jedź. To fajna rzecz jest. Złapiesz dystans, spoko". Więc on był jedną z osób, które powiedziały, żebym wszedł w to - wyznał. 

Premierowy odcinek 3. edycji "Agent - Gwiazdy" już dziś o godz. 21:30 w telewizji TVN.

Kibicujecie mężowi Steczkowskiej? Wzbudza waszą sympatię?

MM

Więcej o:
Komentarze (8)
Już dziś startuje nowa edycja "Agenta". Myszkowski zdradził, kto go namówił do udziału w programie. Zbytnio nas to nie dziwi
Zaloguj się
 • Gość: Gosia

  Oceniono 5 razy 5

  Ilona jest taka slodka prawdziwa

 • Gość: Berenika

  Oceniono 7 razy 5

  Patrzę na zdjęcie z Ostrowską i stwierdzam ze była by z nich super parka 👍 Lubią się i to widać :) Obydwoje mieli nieszczęście do niewiernych partnerów... kto wie - może wzajemnie dali by sobie ukojenie i szczęście? Tak czy inaczej tej dwójeczce życzę jak najlepiej

 • Gość: hallo

  Oceniono 6 razy 4

  WIDAĆ ŻE Z JUSTYNĄ JEST WSZYSTKO SZTUCZNE I NA POKAZ
  NAWET POCAŁUNKI NIE SĄ W USTA
  WSZYSTKO POD KAMERY

 • elenem

  Oceniono 2 razy 2

  Joj ale z nich fajna para... Maciek i Ilona O. :)))

 • Gość: GdzieWesele.pl

  Oceniono 2 razy 2

  Fajny facet z niego. :)

 • kitciwoko

  Oceniono 2 razy 0

  Dawne odcinki "Agenta" było spoko, bo udział brali normalni ludzie. Teraz celebryty się wpierniczyły, bo jest okazja kasę chapnąć, gdzieś wyjechać i na ekranie pobyć. Ch** im w de. Nie oglądam.

 • Gość: Jusia

  Oceniono 2 razy -2

  Jelen i cieple kluchy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX