Kinga Rusin weźmie ślub z Kujawą? Po tej wypowiedzi już nikt nie ma wątpliwości

Kinga Rusin jest w szczęśliwym związku z Markiem Kujawą, ale czy ma zamiar go formalizować? Gwiazda stanowczo rozwiała wątpliwości.

Kinga Rusin od 7 lat jest w związku z przystojnym prawnikiem, Markiem Kujawą. Długo unikała komentowania życia prywatnego, ale kilka miesięcy temu zaczęła nie tylko chętniej o nim mówić, ale też publikować zdjęcia z partnerem na Instagramie. Wygląda na szczęśliwszą niż kiedykolwiek, nic więc dziwnego, że wszyscy zastanawiają się, czy ma zamiar sformalizować ten związek. Zapytana o to przez "Flesza", dziennikarka odpowiedziała stanowczo: 

Co to za obsesja z tym ślubem?! Nie rozumiem tego. Już miałam jeden ślub. Czy to coś zmieniło na lepsze, zadecydowało o moim szczęściu? Nie. Nad drugim się w ogóle nie zastanawiam. Mam mnóstwo innych rzeczy do zrobienia

Dziennikarka długo nie mogła ułożyć sobie życia uczuciowego po rozstaniu z Tomaszem Lisem, który zostawił ją dla wieloletniej przyjaciółki, Hanny Smoktunowicz. Gdy Rusin 7 lat temu wyjechała z koleżanką na Rodos, nie spodziewała się, że te wakacje tak bardzo zmienią jej życie. Na greckiej wyspie poznała Kujawę, który miał jej powiedzieć znaczące słowa:

Spojrzał wtedy na mnie i powiedział: "Czy wiesz, że ja zmienię Twoje życie?". Pomyślałam sobie wtedy: "Co to w ogóle za facet?" (śmiech) - wspominała w rozmowie z "Galą" rok temu. 

I miał rację!

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.