Jennifer Aniston i Justin Theroux nigdy nie byli małżeństwem?! Brzmi absurdalnie, ale są "dowody"

Jennifer Aniston i Justin Theroux nie potrzebują rozwodu, bo... nigdy nie byli małżeństwem. Taką kontrowersyjną tezę wysunął jeden z amerykańskich portali. I podaje dowody!

Jennifer Aniston i Justin Theroux w piątek ogłosili, że się rozstają. Pierwszą reakcją był szok, para bowiem wyglądała na wyjątkowo szczęśliwą i zgodną. Potem jednak rozpoczęło się drążenie tematu. Obok plotek na temat rosnącej zażyłości Jennifer z Bradem Pittem pojawiła się inna, dużo bardziej zaskakująca. A raczej absurdalna. Portal TMZ.com dokonał własnego śledztwa, z którego wynika, że Aniston i Theroux... nigdy nie wzięli ślubu.

Sprawdziliśmy to w urzędzie stanu cywilnego w Los Angeles i w dokumentach od 2010 roku nie ma aktu małżeństwa Jennifer Aniston i Justina Theroux.

Innym dowodem ma być fakt, że ani Jennifer, ani Justin nie skontaktowali się do tej pory z żadnym ze znanych prawników specjalizujących się w sprawach rozwodowych gwiazd.

Zarówno pierwszy, jak i drugi dowód to jednak czyste spekulacje. Przypomnijmy, że oficjalnie Aniston i Theroux pobrali się w 2015 r. w posiadłości aktorki w Bel Air (Los Angeles). 

WJ

Więcej o:
Komentarze (16)
Jennifer Aniston i Justin Theroux nigdy nie byli małżeństwem?! Brzmi absurdalnie, ale są "dowody"
Zaloguj się
 • Gość: kk

  Oceniono 2 razy 2

  A może ten niby ślub był odegrany, a nie "pobrany":)

 • Gość: A

  0

  Nie jedna snobka do pięt jej nie dorasta

 • Gość: Ko

  0

  On jest brzydki a ona jakaś taka blada , słabo wypaja w moich oczach. Zrobiła by coś z włosami,albo delikatnie podciągnęła co nie co i było by dobrze. W nic nie interesuje baba jedna. Gwiazda sezonu . Mam dosyć takich głupiutkich kobiet, które żyją ze swoich ślubów, porodów i rozwodów.

 • Gość: Stach

  0

  Dzisiejsze kobiety są liche w łóżku....bezrefleksyjne bez empatii zero kreatywne....one nawet w szachy nie grają

 • Gość: Ck8

  Oceniono 2 razy 0

  Piękna kobieta !

 • Gość: Olga

  Oceniono 11 razy -7

  Ona mi się bardzo podoba. Chciałabym wyglądac jak ona w jej wieku.. ale niestety ale jestem młodsza i grubsza.. Chyba czas wziąć się za siebie, jakaś dieta, iqacai i w końcu pozbyć się brzuszka!

 • Gość: kol

  Oceniono 21 razy -9

  Facet dobija do pięćdziesiątki, może jakieś dzieci chciałby jeszcze mieć, a ona, ja sama ni raz mówiła, odkładała to wciąż na później, bo kariera... Jaka kariera? Kilka ról w tych komediach romantycznych i caly czas taka sama, niestrawna mimika i maniera. Ona stała sie znana głównie jako żona Pita, a potem jako główna cierpiętnica Hollywood bo przecież nie jako aktorka, bo w tym jest słaba. A ten związek z Justinem też by jakiś dziwny, bardziej jakby grali parę niż nią byli.

 • Gość: beaNY

  Oceniono 16 razy -12

  I kurdupel nocholaty nie musi dzielic sie z nikom majatkiem. On za fajny do niej byl podobnie jak Pitt.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX