Jennifer Aniston i Justin Theroux nigdy nie byli małżeństwem?! Brzmi absurdalnie, ale są "dowody"

Jennifer Aniston i Justin Theroux nie potrzebują rozwodu, bo... nigdy nie byli małżeństwem. Taką kontrowersyjną tezę wysunął jeden z amerykańskich portali. I podaje dowody!

Jennifer Aniston i Justin Theroux w piątek ogłosili, że się rozstają. Pierwszą reakcją był szok, para bowiem wyglądała na wyjątkowo szczęśliwą i zgodną. Potem jednak rozpoczęło się drążenie tematu. Obok plotek na temat rosnącej zażyłości Jennifer z Bradem Pittem pojawiła się inna, dużo bardziej zaskakująca. A raczej absurdalna. Portal TMZ.com dokonał własnego śledztwa, z którego wynika, że Aniston i Theroux... nigdy nie wzięli ślubu.

Sprawdziliśmy to w urzędzie stanu cywilnego w Los Angeles i w dokumentach od 2010 roku nie ma aktu małżeństwa Jennifer Aniston i Justina Theroux.

Innym dowodem ma być fakt, że ani Jennifer, ani Justin nie skontaktowali się do tej pory z żadnym ze znanych prawników specjalizujących się w sprawach rozwodowych gwiazd.

Zarówno pierwszy, jak i drugi dowód to jednak czyste spekulacje. Przypomnijmy, że oficjalnie Aniston i Theroux pobrali się w 2015 r. w posiadłości aktorki w Bel Air (Los Angeles). 

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.