Żona gratuluje Stochowi złotego medalu. Najbardziej urocza para polskiego sportu? TE zdjęcia nie pozostawiają wątpliwości

Kamil Stoch zdobył złoty medal na Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczang. Mógł liczyć na osobiste gratulacje swojej najwierniejszej fanki, żony.

Kamil Stoch podczas sobotniego konkursu indywidualnego na dużej skoczni na Igrzyskach Olimpijskich w Pjongczang powtórzył swój wielki wyczyn sprzed 4 lat. Po raz kolejny wywalczył złoty medal! Gratulacje od razu złożyli mu koledzy skoczkowie z drużyny, ale najważniejsze nastąpiło chwilę później.

Nasz złoty medalista podszedł do barierki, gdzie czekała na niego uradowana żona, która od samego początku Igrzysk Olimpijskich wspiera go na na miejscu w Korei Południowej. Ewa Bilan-Stoch złożyła mężowi gorące gratulacje, czule przytulając się do niego i całując. Nic dziwnego, że jej doping poniósł skoczka aż po złoty medal!

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<<

Kamil Stoch wielokrotnie powtarza w wywiadach, że to właśnie udane życie prywatne i ogromne wsparcie żony przekłada się na jego sukcesy zawodowe. TUTAJ możecie zobaczyć, jak dziękował swojej ukochanej za jej nieocenioną pomoc.

AG