Nie żyje pani Basia z popularnego programu w TTV. Znamy szczegóły jej tragicznej śmierci

W środę informowaliśmy o tragicznej śmierci pani Basi, uczestniczki programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Teraz poznaliśmy szczegóły jej wypadku.

W środę dotarła do nas informacja o tragicznej śmierci Barbary Romaniuk, znanej jako pani Basia z popularnego programu telewizji TTV pt. "Gogglebox. Przed telewizorem". Szczegóły na temat wypadku, w którym zginęła, możemy poznać na portalu "TVN Warszawa".

Na Wileńskiej samochód dostawczy potrącił starszą kobietę przechodzącą przez pasy. Jak podała policja, mimo reanimacji, kobiety nie udało się uratować - informował portal "TVN Warszawa".

Z informacji portalu wynika, że samochód po potrąceniu kobiety odbił się jeszcze i uderzył w czarne słupki, stojące przy trawniku. Na miejscu pojawiły się 2 karetki pogotowia. Niestety potrąconej pani Basi, pomimo reanimacji, nie udało się uratować.

Śmierć pani Basi

Wiadomość o śmierci, uwielbianej przez widzów, pani Basi z programu "Gogglebox. Przed telewizorem" pojawiła się na oficjalnym profilu telewizji TTV na Facebooku.

Wczoraj po południu odeszła nasza ukochana Basia. Zawsze pogodna, uśmiechnięta, niezwykle ciepła. Żadne słowa nie wyrażą tego jak wspaniałą osobą była. Dziękujemy ci Basiu za te wszystkie lata razem, zawsze będziesz w naszej pamięci. Do zobaczenia w lepszym świecie - napisała na swoim fanpage'u na Facebooku telewizja TTV.

Program "Gogglebox. Przed telewizorem" 

Program emitowany jest od 2014 roku i stanowi jedną z najpopularniejszych produkcji telewizji TTV. Uczestnicy - wybrane rodziny, grupy przyjaciół lub pary -  komentują wybrane programy telewizyjne z minionego tygodnia. Program opiera się na licencji brytyjskiego formatu o tej samej nazwie. W Polsce do tej pory wyprodukowano 7 serii show. Barbara Romaniuk występowała w każdej z nich w towarzystwie Reginy Krasnowskiej i Józefa Ponceleusza.

AG