Nie żyje lubiana uczestniczka popularnego programu w TTV. Została potrącona przez samochód

Nie żyje pani Basia, uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Barbara Romaniuk została potrącona przez samochód.

Uczestniczka programu "Gogglebox. Przed telewizorem" nie żyje. Barbara Romaniuk znana ze stacji TTV zmarła 12 lutego w wyniku wypadku samochodowego. Kobieta została potrącona przez samochód. Informacja o śmierci pani Basi znalazła się na profilu na Facebooku.

Wczoraj po południu odeszła nasza ukochana Basia. Zawsze pogodna, uśmiechnięta, niezwykle ciepła. Żadne słowa nie wyrażą tego jak wspaniałą osobą była. Dziękujemy Ci Basiu za te wszystkie lata razem, zawsze będziesz w naszej pamięci. Do zobaczenia w lepszym świecie - podaje Gogglebox. Przed telewizorem - Program TTV.

Program "Gogglebox. Przed telewizorem" 
Program jest emitowany od 2014 roku i jest jedną z najpopularniejszych produkcji telewizji TTV. Uczestnicy - wybrane rodziny, grupy przyjaciół lub pary -  komentują wybrane programy telewizyjne z minionego tygodnia. Program opiera się na licencji brytyjskiego formatu o tej samej nazwie. W Polsce do tej pory wyprodukowano 7 serii show. Barbara Romaniuk występowała w każdej z nich w towarzystwie Reginy Krasnowskiej i Józefa Ponceleusza.

MT