Na Telekamerach nie obyło się bez żartów z TVP. Najlepsza przemowa Orłosia

Podczas gali Telekamer "Tele Tygodnia" 2018 nie obyło się bez żartów i komentarzy pod adresem TVP. Przypomnijmy, że po raz kolejny żadna stacja nie transmitowała wydarzenia.

Maciej Orłoś na tegorocznych Telekamerach wręczał pierwszą statuetkę. "Osobowością telewizyjną" znów została Martyna Wojciechowska. Przemowa dziennikarza znów przyciągnęła uwagę wszystkich. Orłoś (już kolejny rok z rzędu) odniósł się do sytuacji w TVP. Tym razem zażartował z pasków informacyjnych w TVP Info. 

Kreatywne paski. Muszę powiedzieć, że jestem pełen podziwu, dużo pasji, kreatywności, oldschool, nawiązanie do okresu PRL - powiedział ze sceny. 

Choć sama Wojciechowska nie była uszczypliwa, też "przemyciła" komentarz. Podziękowała Tomaszowi Kammelowi, który również był nominowany w kategorii "Osobowość telewizyjna" za to, że na nią głosował. 

Widzę, że w TVP oglądają TVN.

Wojciechowska podziękowała również stacji TVN za wolność. To samo zrobiła Anita Werner, która odebrała statuetkę w kategorii "Prezenter informacyjny".  

O komentarz pokusiła się też Maria Szabłowska, która wręczała nagrodę w kategorii "Serial paradokumentalny". 

Wszyscy wyglądacie tak pięknie - powiedziała ze sceny. Szkoda, że nie widać was w telewizji. To najważniejsza gala telewizyjna w Polsce. No cóż, za rok może będzie lepiej - dodała. 

Warto wspomnieć, że w tym roku żadna z gwiazd TVP, która otrzymała statuetkę nie pojawiła się na gali. Honor uratował Mikołaj Roznerski (związany z "M jak Miłość"). Odebrał on nagrodę w kategorii "Aktor". Zabrakło Michała Szpaka ("Juror"), Marzeny Słupkowskiej ("Prezenter pogody") oraz Dariusza Szpakowskiego ("Komentator sportowy"). O ile ostatni z nich przebywa obecnie na Zimowych Igrzyskach Olimpijskich, o tyle reszta nie ma już tak dobrej wymówki. Niektórzy już spekulują, że gwiazdy TVP postanowiły zbojkotować imprezę.

Przemowa Macieja Orłosia na Telekamerach 2017

Rok temu przemowa Macieja Orłosia była najmocniejszym punktem podczas Telekamer. 

To było zaledwie rok temu, a tyle się zmieniło. W ogóle. U mnie też. Rok temu nie przyszłoby mi do głowy, że przedstawię się państwu "Dzień dobry, telewizja WP". Nawet by mi to przez myśl nie przeszło. Zastanawiałem się, jak wykorzystać tę okazję i powiem prawdę. O czym miałbym powiedzieć prawdę? Na przykład o instytucji, z którą byłem związany przez tyle lat. Nie bój się Artur [Artur Orzech, redaktor TVP - przyp. red.], nie powiem. To są Telekamery. Ma być miło i przyjemnie - mówił wtedy Orłoś.

Żałujecie, że nie ma Telekamer w telewizji?

JT 

Telekamery 2018. Wojciechowska w wyjątkowo kobiecym wydaniu. Wyglądała zjawiskowo. "To dzięki rodzicom tu jestem"

Więcej o:
Komentarze (104)
Telekamery 2018. Nie obyło się bez żartów z TVP. Najlepszy komentarz Macieja Orłosia
Zaloguj się
 • wlodeek

  Oceniono 156 razy 118

  Ostatnioprzypadkowo włączyłem TVPis. Normalnie zerzygałem się na miejscu. Siedziały partyjne świnie z pierwszym sekretarzem na czele i prawiły sobie komplementy. A szczególnie wychwalały żonę niejakiego „Wolfganga” (nr rejestracyjny: KWMO Konin 3889/1979). SZAMBO!

 • dzidka17

  Oceniono 114 razy 94

  no cóż,lekceważenie społeczeństwa, pogarda dla widzów ,którzy nie popierają PISlamistów stała się normą TVP "Narodowej" .Pokazują "człowieka wolności"-p.Przybłędską",Człowiek Roku -p.Morawiecki, Lech i Jarosław z nagrodą 25 lecia Gazety Polskiej To są dopiero "laueraci" "zasłużeni" ,"godni" chwały i rozgłosu.Reszta sie nie liczy .Zapomnieli o nagrodzie "człowieka 2015-2017 dla p."Beaty-Broszki" .
  "Mamo,Tato chwalą nas .A kto? My Ich, a Oni nas .". Tak funkcjonuje "dobra Zmiana" Będziemy pamiętać .

 • biesczad1

  Oceniono 94 razy 74

  Każdy reżim, który boi się prawdy i dowcipu, wcześniej czy później runie: mam nadzieję, że wcześniej, że smoleński ciemny lud zacznie myśleć - głową...

 • ruda.wydra

  Oceniono 77 razy 59

  Bojkotowanie imprezy równa się lekceważeniu ludzi którzy na daną osobę głosowali.

 • Gość: Andrzej

  Oceniono 25 razy 15

  A jakie wydarzenia sportowe bedzie komentowal lub komentuje Szpakowski w Korei ? Toz to na nasz koszt atrakcyjny urlop podobnie jak Kurzajewski kto za ich pobyt tam placi?

 • smarekdarek

  Oceniono 22 razy 12

  "Dobra zmiana", wyszła niektórym na dobrze. Na przykład dla TVTrwam+, przepraszam, dla TVP. Gwiazd nie ma, a wpływy z budżetu płyną. Czysty zysk.
  www.youtube.com/watch?v=H26xvJAOAgI

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX