Sławomir poprowadzi nowy program w TVP2? Znamy szczegóły

TVP2 w marcu wyemituje nowy program muzyczny "Big Music Quiz". Gospodarzem prawdopodobnie zostanie Sławomir Zapała.

TVP2 przygotowała dla widzów nowy program. Od marca będzie emitowane muzyczne show "Big Music Quiz", w którym będą rywalizować ze sobą dwie czteroosobowe drużyny. Jak podaje portal "Wirtualnemedia.pl" gospodarzem prawdopodobnie zostanie Sławomir.

W skład drużyn będą wchodzić aktorzy, wokaliści i celebryci. W kilku rundach będą musieli rozpoznać tytuły piosenek oraz odpowiadać na muzyczne pytania, dotyczące ciekawostek związanych z muzyką, polskich artystów czy płyt muzycznych.

Premiera pierwszego odcinka "Big Music Quiz" odbędzie się w niedzielę, 4 marca, w TVP2. Program oparty jest na francuskim formacie "Le Grand Blind Test".

Myślicie, że Sławomir sprawdzi się w roli gospodarza?

Kim jest Sławomir?

Sławomir szturmem wdarł się na polską scenę muzyczną, Z wykształcenia jest aktorem, jednak prawdziwą popularność zdobył występując jako wokalista pod pseudonimem "Sławomir". Tworzy muzykę z gatunku rock polo, a jego hit "Miłość w Zakopanem" był numerem 2. podczas sylwestrowej imprezy w TVP 2.

Najlepsze wpadki 'Jaka to melodia?'. Pamiętacie je wszystkie? Jedna to nasza ulubiona

AW

Więcej o:
Komentarze (27)
TVP2 pokaże nowe show "Big Music Quiz". Prowadzącym prawdopodobnie będzie Sławomir Zapała. Znamy szczegóły
Zaloguj się
 • amorvertical

  Oceniono 22 razy 14

  Jednego czego nie można mu odmówić to sprytu. Nie mając za grosz talentu aktorskiego, głosu czy urody, postanowił z tego zrobić zaletę widząc, że durny pisowski ciemny lud będzie łykał tę ściemę jak świeże bułeczki ponieważ także nie ma głosu, urodą specjalnie nie grzeszy a talentów ma ogólnie mało albo i wcale. I lubi zapatrzeć się w samego siebie. Z samozadowoleniem.

 • honkers

  Oceniono 11 razy 11

  Poziom muzyczny TVP II sięgnął dna.

 • Gość: Aga

  Oceniono 10 razy 10

  Jaka telewizja taki prowadzący.

 • Gość: ala

  Oceniono 10 razy 8

  kolejny kretyn myśli,że potrafi i śpiewać i mieć program, hahaha ani jedno ani drugie, te jego wsiowe przyśpiewki i biały garniturek żenada

 • Gość: Ewa

  Oceniono 8 razy 8

  Ten dziad jest paskudny a tego zarozumialy

 • Gość: patriota

  Oceniono 8 razy 8

  Sławomir - nie idź tą drogą ... nie warto

 • approved

  Oceniono 11 razy 7

  Ten gość wygląda jak wiejski fryzjer!!!!!!!!! Litości przecież on powinien występować w programie "Chłopaki do wzięcia" , a robienie z niego idola to nieporozumienie.

 • Gość: Ewa

  Oceniono 9 razy 7

  Jak mozna zachwycac sie takim prymitywnym wiesniakiem

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX