Bajkowe baby shower Khloe Kardashian. Kolor przewodni imprezy zdradza płeć dziecka

Baby shower to ostatnio bardzo częsta impreza w rodzinie Kardashianów. Najpierw Kim, później Kylie, a teraz czas na Khloe. Kolor przewodni imprezy zdradził płeć dziecka.

Rodzina Kardashianów w ostatnim czasie powiększa się w zawrotnym tempie. Najpierw dołączyła córka Kim - Chicago, następnie córka Kylie - Stormi, a niebawem w familii pojawi się maluch Khloe. Płeć? Przewodni kolor baby shower wskazuje na to, że będzie to kolejna dziewczynka.

Na przyjęciu pojawiły się róże w białym i różowym kolorze. Można się domyślać, że tak, jak w przypadku baby shower Kim i Kylie, kolor i tym razem sygnalizuje, że Khloe również powita na świecie córkę. Spotkanie na cześć jeszcze nienarodzonego dziecka wyglądało bardzo elegancko. Stół został ozdobiony zastawą ze złotymi elementami. Przyjęcie najprawdopodobniej odbyło się ogrodzie. 

ZOBACZ TUTAJ>>>>

Kardashianka w przeciwieństwie do sióstr nie pokazała wielu zdjęć z imprezy. Być może zdecyduje się opublikować je później, tak jak zrobiła to Kylie. 

Khloe bardzo długo zwlekała z podaniem oficjalnej informacji o tym, że spodziewa się dziecka. W końcu spekulacje o ciąży zakończyła publikując na Instagramie wpis i zdjęcie. Ojcem dziecka jest 26-letni kanadyjski koszykarz, Tristan Thompson.

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.