Już jest zwiastun nowych "Kuchennych rewolucji". Wysypywanie produktów na głowę to dopiero początek. "Ku*wa, nie wyrobię!"

22 lutego odbędzie się premiera pierwszego odcinka nowego sezonu "Kuchennych rewolucji". Zapowiada się naprawdę ciekawa edycja, a Magda Gessler będzie jeszcze bardziej szokować.

"Kuchenne rewolucje" wracają na antenę. Premiera 17. sezonu odbędzie się we wtorek 22 lutego o 21:30. Nowa edycja zapowiada się bardzo emocjonująco. Już po zwiastunie widać, że Magda Gessler nie będzie potrafiła utrzymać nerwów na wodzy i wiele razy puszczą jej hamulce.

Magda Gessler oczywiście pozostaje wierna swojemu stylowi pracy. Między innymi takie słowa pojawiają się w oficjalnym zwiastunie:

Niejadalne.
Po prostu dramat.
Skandal.

Nie obędzie się także bez mocniejszych wyrażeń.

A ten pie***nik, to co to?
Kto tu, k***a, jest szefem?
Ja przysięgam, k***a, nie wyrobię.

Możemy zobaczyć również reakcje restauratorki, która w tym sezonie będzie wyjątkowo ostra. W zwiastunie obsypuje personel restauracji produktami spożywczymi. Nie obędzie się także bez ostrzeżeń o zerwaniu rewolucji.

Rzeczywiście, zapowiada się bardzo ciekawie. My nie możemy się doczekać, a Wy?

"Kuchenne rewolucje"

"Kuchenne rewolucje" według autorskiego raportu nt. gwiazd TV przygotowanego przez dom mediowy MullenLowe MediaHub w 2017 roku zarobiły dla swojej stacji 196,7 mln zł. Program cieszy się ogromną popularnością, jednak wzbudza wiele kontrowersji. Nie wszystkim bowiem podoba się zachowanie Magdy Gessler, która czasami robi rzeczy, na które nikt inny by się nie odważył.

AW