Niegdyś na szklanym ekranie widywaliśmy ją codziennie. Dziś usunęła się w cień. Jak wygląda? Ciemne włosy to strzał w 10!

Agnieszka Warchulska rzadko pojawia się na czerwonym dywanie i celebryckich imprezach. W ubiegłą środę przypomniała o sobie, pojawiając się na pokazie Bizuu. Całkiem odmieniona!

Słuch o Agnieszce Warchulskej, znanej z takich produkcji jak "Dług", "Pierwszy milion" czy też ról z najpopularniejszych polskich serialach, nieco zaginął. Choć aktorstwo jest jej wielką pasją, kariera nie jest już jej najważniejszym życiowym celem.

To tylko fragment mojego życia. To jedna z nitek w gobelinie, z którego utkany jest mój świat - mówiła kilka lat temu, zaznaczając, że od kilku lat najważniejsi są dla niej synowie, których wychowuje wraz z Przemysławem Sadowskim.
Zależy mi na pracy, ale jeśli mam zostawić Jaśka i Franka, spędzać czas bez nich i bez męża, to muszą to być albo bardzo duże pieniądze, które dadzą mi poczucie, że później będziemy mogli spędzić urocze wakacje, albo musi to być fajna artystycznie produkcja. Coraz mniej mi się chce robić cokolwiek tylko po to, by po prostu funkcjonować jako aktorka - dodała wówczas.

W minioną środę najwyraźniej sprawiła sobie "wieczór dla siebie", ponieważ pokazała się na pokazie marki Bizuu. Nie sposób nie zwrócić uwagi na jej odmieniony wygląd.

ZOBACZ ZDJĘCIA>>>>>>>>

Aktorka prezentowała się wyjątkowo korzystnie. Przyciemnione włosy dodały jej pazura. Natomiast skromna stylizacja w jednym kolorze to klasa sama w sobie! Chcielibyśmy częściej widywać ją na warszawskich salonach. A wy?

MM