Kylie Jenner gustuje w jednym typie mężczyzn. Kim jest ojciec jej dziecka, Travis Scott, i co go łączy z byłymi jej partnerami?

Kylie Jenner kilka dni temu po raz pierwszy została matką. Ojcem małej Stormi jest Travis Scott. O matce dziecka wiemy sporo, a o ojcu?

Kylie Jenner po trzech latach związku z Tygą związała się z raperem PartyNextDoor, a od maja 2017 roku spotyka się z Travisem Scottem. Kylie ewidentnie gustuje w muzykach, bo za każdym razem wiąże się z właśnie z raperem. Choć Kylie i Travis spotykają się niecały rok, już doczekali się swojego pierwszego dziecka - córki Stormi Webster. Skąd takie nazwisko? Okazuje się, że Travis Scott to tylko pseudonim artystyczny. 

25-letni raper tak naprawdę nazywa się Jacques Webster. Amerykanin jest autorem tekstów i producentem muzycznym. Swoją karierę rozpoczął w wieku 16 lat i już wtedy skupił się na produkcji hip-hopu. W 2008 roku na portalu społecznościowym Myspace wydał swoją pierwszą płytę.  

ZOBACZ ZDJĘCIA TRAVISA>>>>

Po ukończeniu college'u, Webster przeprowadził się z Houston do Waszyngtonu, aby dalej rozwijać się muzycznie. Następnie przeniósł się do Los Angeles. Niestety, rodzice odcięli się od niego finansowo i był zmuszony do powrotu do Houston. Nie przestawał jednak działać w branży muzycznej. Ostatecznie udało mu się osiągnąć spory sukces. Raper miał szansę wystąpić przed tegorocznym Super Bowl 2018, jednak odwołał swój koncert, bo jak się później okazało, w tym czasie Kylie zaczynała rodzić.

Na początku stycznia pojawiła się informacja, że Scott zostawił swoją ciężarną wówczas partnerkę. Jak widać, doniesienia te okazały się nieprawdziwe. 

Dotychczas, wraz z Kylie, mieszkał w Hidden Hills w Kalifornii. Nie wiadomo, czy po tym, jak ich rodzina się powiększyła, zdecydują się tam pozostać czy przeprowadzą się bliżej rodziny Kardashianów. 

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.