Anna Lewandowska pracuje nad linią produktów dla dzieci. Teraz testuje je na swojej córce

Anna Lewandowska pracuje nad linią produktów dla najmłodszych. Testerką dań został nikt inny, jak jej córka Klara.

Anna Lewandowska kilka lat temu wypuściła na rynek dietetyczne batony pod marką "Foods by Ann". Postanowiła pójść o krok dalej i poszerzyła swoją markę o linię "Baby by Ann", przeznaczoną specjalnie dla niemowląt. Prawdopodobnie w jej ofercie znajdą się zdrowe produkty dla dzieci. Dania jak na razie testuje córka Lewandowskiej - Klara.

Sportsmenka zamiast karmić dziecko gotowym daniem ze słoiczka, przygotowała dla Klary kaszkę z tapioki i ryżu z masłem ghee. Można się spodziewać, że podobne kaszki znajdą się w menu zaproponowanym przez Lewandowską.

ZOBACZ>>>>

"Lewa" zaszczepia w dziecku już od najmłodszych lat nie tylko nawyk zdrowego odżywiania, ale także pasję do sportu. Wielokrotnie zabierała Klarę ze sobą na treningi i obozy. Tak też zrobiła podczas ostatniego wyjazdu. Pochwaliła się zdjęciem i dodała rozczulający wpis.

Dziecko. Jej uśmiech zaraża, a miłość rozczula. A to, co kocham najbardziej to fakt, że część mnie „spaceruje” na tym świecie. Dokładnie rok temu, w tym samym miejscu, na obozie, była jeszcze w brzuszku (wtedy byłam w 6 miesiącu ciąży). Teraz jest tutaj ze mną, wspiera mnie! Znasz to droga mamo? - napisała.
 

Na reakcję innych matek nie trzeba było długo czekać.

Świetny kompan do ćwiczeń.
Moi dorośli już synowie też mnie wspierają. Bezcenne.
Święte słowa Aniu. Codziennie raduje się, jak widzę moją cząstkę siebie, która się uśmiecha, płacze, przytula i złości się.

Można się tylko domyślać, że produkty dla dzieci sygnowanie nazwiskiem Lewandowskiej znikną w mgnieniu oka!

MT

Więcej o: