"Jako kobieta wstydzę się za ciebie". Takiej reakcji na zdjęcie Rozenek nie było chyba nigdy

Małgorzata Rozenek dodała niedawno zdjęcie w bikini. Reakcja internautek? Bezlitosna.

Małgorzata Rozenek wraz z mężem i dziećmi wyjechała na zasłużony odpoczynek. Ostatnie miesiące zarówno dla niej, jak i dla Radosława Majdana były wyjątkowo pracowite - małżonkowie kręcili program "Iron Majdan", który trafi na antenę TVN już 5 marca. 

Ostatnio "Perfekcyjna" wrzuciła zdjęcie na swój Instagram, na którym pozuje w samym bikini. Efekt? Burza w komentarzach. Choć niektóre fanki zasypały Rozenek komplementami, nie zabrakło hejtu, z którym gwiazda mierzy się od dawna.

Kobieto, ile ty masz lat? Nosisz się jak zwykła dzi*ka! Masz małe dzieci, nie wstyd ci? Ja jako kobieta wstydzę się za ciebie. Pokaż, co masz w głowie, nie tylko cycki. Polska Kardashianka od siedmiu boleści - napisała jedna użytkowniczka na Instagramie.
Popieram pani opinię. Ja jako matka dwójki dzieci wstydziłabym się publikować takie zdjęcia! Pani Małgosi odbiła sodówka do głowy! Ma straszne parcie na szklo. Pomyśleć, że ta kobieta uczy zbuntowane dziewczyny dobrej, jak być kobieta z klasa. Czy to nie jest poniekąd hipokryzja? - odpowiedziała jej kolejna. 
Piękne ciało, nie jestem zazdrosna, też jestem mamą i dbam o siebie, ale gdyby moja matka półnaga co chwilę wrzucała zdjęcia prowokacyjne do sieci, wstydziłabym się jej, serio, a daleko mi do pruderii. Uważam, że brakuje pani klasy w tych wszystkich zdjęciach i pokazywaniu siebie. Co innego, gdy faktycznie paparazzi robią z ukrycia jak Kate Middleton, ale tutaj własna wola. Moim zdaniem strasznie obciachowe i nie warto, za żadne pieniądze sprzedawać siebie do tego stopnia - napisała następna.

Wśród komentujących znalazło się wiele słów wsparcia. Sama Rozenek również napisała kilka komentarzy.

Ktoś, kto używa takich słów wobec kogokolwiek, wstydzić się powinien przede wszystkim za siebie. Poćwicz, poruszaj się. 
Rozumiem, że mój biust może rodzic Twoją frustrację, zresztą chyba nie tylko to. Ale bardzo Cię proszę o niewypowiadanie się na tematy, o których nie masz pojęcia, bo to, że Ty o tym nie wiesz, nie znaczy, że nie pomagam - napisała do internautki, która najprawdopodobniej przyczepiła się do dekoltu Rozenek (piszemy "najprawdopodobniej", bo komentarz zniknął). 

Czy rzeczywiście zdjęcie w bikini to przekroczenie granicy? Spójrzcie, jak wiele obecnych celebrytek wypłynęło właśnie na pokazywaniu swojego ciała. Kim Kardashian w rozbieranych sesjach przecież już nikogo nie szokuje... 

JT 

Więcej o:
Komentarze (428)
Małgorzata Rozenek zaatakowana przez zdjęcie w bikini. "Jako kobieta wstydzę się za ciebie"
Zaloguj się
 • Gość: A.

  Oceniono 133 razy 117

  Przeciez ona to robi specjalnie. Im wiecej kontrowersji, tym wiecej kasy. To zwykła medialna...

 • lech2011

  Oceniono 115 razy 91

  Skodzie, Lewandowskiej, Rozenek i Siwiec w Gazecie mówię stanowcze NIE !
  Wystarczy już.

 • elenem

  Oceniono 124 razy 86

  Ludzie dajcie spokój... na głupią krowę nie działają żadne komentarze. Szkoda słów.

 • Gość: Nie ładnie

  Oceniono 131 razy 79

  A ona i tak nie zrozumiała. Tu nie chodzi o pani biust tylko o to by pani przestała się prezerltowsc jak kobieta bardzo lekkich obyczajów. Ilość zdjęć a przede wszystkim styl prezentowania samej siebie pomijając już ubiór jaki ma na sobie. Do tego dochodzi tematyka programów jakie prowadzi. Suma Summarum wyglada to: jak K..wa pchająca się na salony i prubująca zrobić z siebie szlachciankę.

 • Gość: ass

  Oceniono 74 razy 66

  Dzięki prowokacyjnym zdjęciom, dzięki Waszym opiniom, nawet negatywnym, Małgonia, bo nie Małgorzata przecież, zarabia ciężkie pieniądze. Żyje dzięki Wam na bardzo wysokim poziomie.

  „Marki za jedno promocyjne zdjęcie na Instagramie potrafią zapłacić od kilku do kilkunastu tysięcy złotych. Osoby z milionami obserwatorów otrzymują nawet ponad 150 tysięcy złotych za jeden post”.
  Kara Becker, blogerka/influencerka

 • moontravel

  Oceniono 80 razy 50

  Rozenek ma "kompleks Dody". Za wszelką cenę próbuje udowodnić sobie, Radziowi i innym, że jej mąż nie wymienił swojej eks na gorszy starszy model. Swoją drogą po prostu przesadza. Młoda juz nie jest i po prostu takich fotek nie wypada wrzucać bo to świadczy o niedojrzałości i braku pewności siebie skoro musi udowadniać na każdym kroku jak jest "młoda i piękna".

 • azjael

  Oceniono 74 razy 50

  Jaki hejt? Wygląda to na konstruktywną krytykę...

 • baska_w5

  Oceniono 60 razy 48

  O jakiej gwieżdzie mierzącej się z hejtem mowa? Nikt mi bowiem nie wmówi, że niejaka Rozenek jest gwiazdą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX