Rozenek na roznegliżowanym zdjęciu z wakacji. Internautki bezlitosne. "Brakuje pani klasy!". Odpowiedziała

Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem w bikini. Internautki twierdzą, że pokazała za dużo i "tak nie wypada". W komentarzach burza.

Dla Małgorzaty Rozenek i jej męża Radosława Majdana ostatnie miesiące były bardzo intensywne - pochłonęły ich nagrania do programu "Iron Majdan". Teraz postanowili wyjechać na rodzinny odpoczynek. "Perfekcyjna" nie odpuściła sobie jednak kontaktu z fanami i wciąż publikuje nowe zdjęcia na Instagramie. Pokazała się w bikini, przed wyjściem na plażę. 

 

Pod zdjęciem się jak zawsze mieszały się słowa podziwu i ostrej krytyki. 

Dzień dobry. Piękny kostium i ciało, pani Małgosiu!
Piękna!

Jednak negatywnych wypowiedzi było więcej.

Wstyd!
Brakuje pani klasy. To strasznie obciachowe.

Tym razem internautki nie ograniczyły się jedynie do zwięzłych przytyków i pokusiły się o obszernie moralizatorskie komentarze.

Gdyby moja matka półnaga co chwilę wrzucała zdjęcia prowokacyjne do sieci, wstydziłabym się jej, serio, a daleko mi do pruderii. (...) Moim zdaniem strasznie obciachowe i nie warto za żadne pieniądze sprzedawać siebie do tego stopnia.
Osoba ucząca inne jak być "damą" nie powinna wstawiać takich zdjęć do sieci. (...) Zastanawia mnie, czemu pani Gosia jest tam prowadzącą, kiedy bardziej nadaje się na uczestniczkę.

Małgorzata Rozenek często ripostuje swoim hejterom. Tak było i tym razem. Fanki także postanowiły wesprzeć celebrytkę i "zorganizowały atak" na autorki najbardziej obraźliwych komentarzy. Obrończynie przejrzały profile oprawców i w odwecie za gwiazdę zaczęły je wyśmiewać.

Już wiem skąd te komentarze. Jesteś bardzo zaniedbana i zazdrosna!
Oj dziewczyno, masz kompleksy. Ty masz jakieś wymiona, które wiszą ci po kolana i to nie jest wina tej kobiety, która o siebie dba!

Rozenek również ripostowała.

Ktoś, kto używa takich słów wobec kogokolwiek, wstydzić się powinien przede wszystkim za siebie. Poćwicz, poruszaj się. Daj sobie endorfin. - odpowiedziała "Perfekcyjna".

Większość hejterskich komentarzy została usunięta prawdopodobnie przez ich autorki. Na pewno nie spodziewały się takiej reakcji na swoje posty. 

A wy, po której stronie konfliktu stoicie?

PC