Popek nago w wannie zachęca do oglądania TVP. Internauci zniesmaczeni: "Prywatne życie na sprzedaż. Żenada". Odpowiada

Anna Popek umieściła na Facebooku zdjęcie w wannie. Pod spodem pojawiło się wiele komentarzy. Internauci zarzucają dziennikarce m.in. to, że sprzedaje swoje życie prywatne. Odpowiedziała.

Anna Popek dodała zdjęcie, na którym pozuje nago w wannie pełnej piany. W ten sposób chciała zaprosić wszystkich do oglądania "Wielkiego Testu TVP o Polskich Serialach". Pod spodem pojawiło się wiele komentarzy internautów, którzy uznali sprzedanie prywatności Popek za dość kiepski sposób promowania programu.

Zdjęcie przedstawia kadr z serialu, który miał być zagadką dla internautów. Niestety, reakcje były różne. Niektórzy uznali to za przejaw ratowania oglądalności TVP.

Aż tak słabą oglądalność macie, że Popek w wannie musi reklamować TVP? - piszą.
Prywatne życie na sprzedaż... Żenada.

Na ten komentarz Popek postanowiła odpowiedzieć: 

Prywatnie nie kąpię się w pianie... :) 

Oprócz takich głosów pojawiły się oczywiście niewybredne komentarze. Szczególnie mężczyźni wyrażali swoje niezadowolenie, że... widać za dużo piany. A wiadomo nie od dziś, że Anna Popek należy do atrakcyjnych kobiet. 

Za dużo piany. Super fotka.
Ania, mogłaś poczekać z tą fotką aż piana opadnie.
Ja zaraz też wskoczę do tej wanny - komentują.

Anna Popek

Anna Popek związana jest z TVP1 od 1999 roku. We wrześniu 2017 została jedną z prowadzących Wielkie testy w Jedynce wraz z Maciejem Kurzajewskim. Na początku 2017 roku zastała szefową PAP Life.

Co o tym myślicie? Zbyt odważnie?

AW

Zobacz wideo