Wiemy, ile kosztowała produkcja "Iron Majdan". Na każdy odcinek TVN wydał fortunę. To 2. najdroższy program w historii

W "Iron Majdan" Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan będą podróżowali po całym świecie, wykonując różne zadania. Za każdy odcinek stacja TVN zapłaciła FORTUNĘ.

"Iron Majdan" to program, w którym Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan z telewizyjną ekipą odwiedzili m.in. Las Vegas (USA), Keflavik (Islandia), Bangkok (Tajlandia), Baku (Azerbejdżan), San Luis Obispo (USA), Phnom Penh (Kambodża) i Los Angeles (USA). Na pewno wpłynęło to na wielkość budżetu produkcji, który jest ogromny. Nagranie jednego odcinka kosztowało stację ponoć ok. MILIONA złotych.

Budżet programu był duży. Każdy odcinek dzieje się w innej części świata. Nawet, jak chcielibyśmy oszczędzać, to nie da się - wyjaśnił Edward Miszczak, dyrektor programowy Grupy TVN w rozmowie z Wirtualnemedia.pl.

Możliwe, że inspiracją dla twórców programu był udział pary w "Azji Expres", gdzie udało im się zdobyć sympatię fanów. Tamta produkcja była najdroższym programem wyprodukowanym przez TVN. Okazuje się, że "Iron Majdan" zajmuje drugie miejsce.

Budżet "Iron Majdan" jest porównywalny do budżetu "Azja Express" - tłumaczył Edward Miszczak.

Oficjalnie jednak nie wiadomo, ile TVN wydaje na swoje produkcje. 

Stacja nie podaje szczegółów finansowych. Nieoficjalnie mówi się, że na realizację każdego sezonu "Azji Express" TVN musi przeznaczać około 10 mln zł. -  donoszą Wirtualnemedia.pl

Czy format się przyjmie? Opinie internautów jak dotąd są podzielone. Czy show, w którym małżeństwo Majdanów wykonywać będzie najróżniejsze misje w trakcie podróży po całym świecie, stanie się hitem? Wszystko okaże się po premierze, która zaplanowana jest na 5 marca (22:30 w TVN).

Będziecie oglądać?

PC

Więcej o: