Jedna z najbardziej znanych reżyserek kiedyś wyglądała tak. Dziś? Takiej przemiany nie widzieliśmy już dawno

Kinga Dębska, reżyserka filmu "Plan B", na przestrzeni kilku ostatnich lat przeszła ogromną metamorfozę. Jesteśmy pod wrażeniem!

We wtorek odbyła się uroczysta premiera filmu "Plan B". Na czerwonym dywanie pojawiło się mnóstwo gwiazd, w tym m.in. Edyta Olszówka, Marcin Dorociński, Kinga Preis, Marcin Bosak z Marią Dębską czy Roma Gąsiorowska. Zdjęcia wszystkich zobaczycie TUTAJ

Naszą uwagę zwróciła Kinga Dębska, reżyserka filmu, która na przestrzeni kilku ostatnich lat przeszła ogromną metamorfozę. Jeszcze do niedawna prezentowała się zupełnie inaczej - na starych zdjęciach widzimy ją w krótkich, ciemnych włosy i grzecznych ubraniach. Dziś? Dosyć nudną fryzurę zastąpiła młodzieżowym, platynowym kolorem. Na premierze "Planu B" Dębska zaprezentowała się w super stylizacji, a okulary dodały całości mocnego pazura. Jesteśmy pod wrażeniem! 

ZOBACZ ZDJĘCIA >>>>>>> 

Kinga Dębska to dziś jedna z najpopularniejszych polskich reżyserek. Za film "Moje córki krowy" otrzymała kilka ważnych nagród, w tym m.in. Orła. Od lat pracuje z największymi gwiazdami polskiego kina. W jej produkcjach występują m.in. Marian Dziędziel, Dorota Kolak, Marcin Dorociński czy Agata Kulesza. Reżyserka kończy właśnie kolejny film pt. "Zabawa, zabawa".

"Plan B" - o czym jest film?

"Bohaterów poznajemy kilkanaście dni przed walentynkami, w chwili gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego - coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Natalia, Mirek, Klara i Agnieszka spotykają na swojej drodze ludzi (i zwierzęta!), którzy dają im nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!" - czytamy na stronie dystrybutora filmu, next-film.pl.

JT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.