Marcin Bosak z nową partnerką na premierze "Planu B". Te gesty mówią same za siebie

We wtorkowy wieczór odbyła się oficjalna premiera filmu "Plan B". Na czerwonym dywanie pojawili się m.in. Marcin Bosak i Maria Dębska. Zakochani nie mogli oderwać od siebie oczu.

Premiera filmu "Plan B" już za nami. Na wtorkowym pokazie filmu pojawiło się mnóstwo gwiazd, które na czerwonym dywanie chętnie pozowały fotoreporterom. Wśród zaproszonych znaleźli się m.in. Edyta Olszówka, Roma Gąsiorowska, Kinga Preis czy Marcin Dorociński. Zdjęcia wszystkich zobaczycie TUTAJ.

Uwagę fotoreporterów przyciągnęli również Marcin Bosak i Maria Dębska, którzy od kilku miesięcy oficjalnie prezentują się jako para. Maria jest 27-letnią aktorką, córką Kingi Dębskiej (reżyserki "Planu B"), którą mogliście oglądać m.in. w filmie "Moje córki krowy", czy serialach "Barwy szczęścia" i "W rytmie serca". 

Na premierze nie szczędzili sobie czułości, a spojrzenia, którymi wymieniali się na ściance, mówią jedno - to chyba miłość! :) 

Pasują do siebie? Jak myślicie?

"Plan B" - o czym jest film? 

"Bohaterów poznajemy kilkanaście dni przed walentynkami, w chwili gdy w ich życiu wydarza się coś całkiem nieoczekiwanego - coś, co wywraca je do góry nogami. Sytuacje, z którymi się konfrontują, prowadzą do zaskakujących rozwiązań. Natalia, Mirek, Klara i Agnieszka spotykają na swojej drodze ludzi (i zwierzęta!), którzy dają im nadzieję na to, że trudne początki nieraz prowadzą do odnalezienia prawdziwych uczuć i autentycznych więzi, a w życiu zawsze jest jakiś plan B!" - czytamy na stronie dystrybutora filmu, next-film.pl.

JT

Więcej o: