Renulka ociepla swój wizerunek. Pod zdjęciem w bikini pisze o cudzych dzieciach. Nas nie przekonała

Odkąd pojawiła się w "Azji Express", Renata Kaczoruk nie cieszy się sympatią. Modelka podjęła niezbyt udaną próbę ocieplenia wizerunku.

Renata Kaczoruk ostatnio stała się przyczyną kolejnego konfliktu pomiędzy Małgorzatą Rozenek-Majdan i Kubą Wojewódzkim (przeczytacie o tym tutaj). Teraz modelka na Instagramie próbuje ocieplić swój wizerunek. Pisze o tym, jak rewelacyjnie mieć dzieci.

W wylewny sposób opowiedziała o tym, jak zmieniły się jej spotkania z przyjaciółką, która została matką. Żali się, że najwięcej miejsca w samochodzie zajmują akcesoria potrzebne w opiece nad dzieckiem. A ona ledwie zmieściła się z jedną parą butów i bagażem podręcznym.

Od kiedy mojej przyjaciółce urodziła się córeczka nasze babskie weekendowe wyjazdy zmieniły charakter.  Jest nas niecałe 12 kilo więcej, ale ledwie zmieściłam się w samochodzie ze swoją jedną parą butów i bagażem podręcznym... pieluszki, śpioszki, ulubione misie i szlafroczki wypełniły bagażnik i tylne siedzenie po sufit - napisała.

Skupiła się także na tym, że przy dziecku kobiety zapominają o lusterku i fryzurze. Czas spędzony z dzieckiem jej zdaniem oczyszcza organizm z głupich myśli.

SPAmowanie z dzieckiem wyjątkowo polecam - przyspiesza przemianę materii, oczyszcza organizm z głupich myśli i używek, znakomicie usprawnia zarządzanie czasem. Zapominamy o lusterku, fryzurach i makeupach - dodała.

Na koniec stwierdziła, że bajki np. o czerwonym kapturku "powoli wypierają z pamięci wszystkie tabloidowe bajki". Co oczywiście jest nawiązaniem do ostatnich sytuacji.

 

Jak widać po komentarzach, udało jej się osiągnąć swój cel. Zachwyceni internauci chwalą ją za postawę, nazywają także "mądrym człowiekiem". Oto kilka przykładów:

Świetnie napisane. Powodzenia fajny i mądry człowieku.
Tak trzymać, głowa do góry i robić swoje, bo jesteś najlepsza w tym co robisz.
 Przyjaciółka z Ciebie na medal.
Renia, jesteś the best. 

A was przekonała?

AW

Więcej o: