Szapołowska ma być jurorką w "TzG". Komentuje Tyszkiewicz. Krótko, ale WYMOWNIE. Zdradza też, czy wróci do programu

Beata Tyszkiewicz odchodzi z "Tańca z Gwiazdami". Ponoć jej następczynią ma zostać Grażyna Szapołowska. Poprzednia jurorka skomentowała sprawę.

Beata Tyszkiewicz z powodów zdrowotnych nie pojawi się w kolejnej edycji "Tańca z Gwiazdami". Producent programu nalegał, aby została w jury, ona jednak nie dała się przekonać. Choć stacja zaznaczyła, że Tyszkiewicz w każdej chwili może wrócić do programu, to przynajmniej do najbliższego sezonu muszą znaleźć zastępstwo. Ponoć kandydatką jest Grażyna Szapołowska. Dziennikarka "Vivy!", Krystyna Pytlakowska, poprosiła Tyszkiewicz o komentarz w tej sprawie.

Beata Tyszkiewicz jest nie do zastąpienia - odpowiedziała na pytanie o Szapołowską. 

Tyszkiewicz potwierdziła swoje odejście z programu, ale zaznaczyła, że nie oznacza to, że już nigdy nie pojawi się na antenie.

Powiedziała, że odchodzi. Nie wyklucza jednak powrotu w jesiennej edycji, kiedy lepiej się poczuje. Wycofała się z życia publicznego. Nie chce udzielać wywiadów.  Nie chce spotykać się z przyjaciółmi. W tym czasie woli pobyć sama  - pisze dziennikarka magazynu. 

W nadchodzącej edycji "TzG" zabraknie nie tylko znanej jurorki, ale też kilku tancerzy. Polsat jednak stara się zgromadzić przed telewizorami jak największą publiczność. W tym sezonie na parkiecie zobaczymy naprawdę zaskakujących uczestników. Będziecie oglądać?

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.