W "Na Wspólnej" widzowie mają zobaczyć... seks grupowy. Nowe postacie sporo namieszają w życiu jednego z małżeństw

Scenarzyści "Na Wspólnej" szykują spore niespodzianki. Widzowie podobno mają zobaczyć seks grupowy. Którzy bohaterowie pójdą na całość?

Widzowie "Na Wspólnej" mogą liczyć na zastrzyk emocji. W nadchodzących odcinkach serialu Anna (nowa sąsiadka) opowie Ilonie historię swojego związku i wyzna, że to nic w porównaniu z tym, co przeżyli Zdybicka i Maks. Niedługo po tym nowi sąsiedzi zaproszą Ilonę i Maksa do swojej posiadłości. Podczas wspólnej kolacji bez skrępowania zaczną grę wstępną i zaproponują im... dołączenie się do pieszczot.

 

Zarówno Ilona, jak i Maks będą bardzo speszeni i pospiesznie opuszczą dom sąsiadów. Później jednak Ilona przekona męża do przyjęcia propozycji! Jak informuje serwis superseriale.se, zrobi się naprawdę gorąco. Brzozowski jednak nie będzie umiał pogodzić się z tym, że Ilona jest w ramionach innego mężczyzny. Odepchnie Annę i odbije ukochaną. Oznajmi, że to koniec zabawy i wyzna miłość swojej żonie. Stwierdzi też, że małżeństwo nie powinno wymieniać się partnerami. Kiedy Brzozowscy wróci do domu, wylądują w łóżku...

Będziecie oglądać nadchodzące odcinki "Na Wspólnej"? :)

JT