Anita Werner nigdy nie mówi o życiu prywatnym. Ten smutny wywiad to wyjątek. "Nie jest łatwo żegnać mamę w dniu 30. urodzin"

Anita Werner nie mówi o życiu prywatnym. Teraz zrobiła wyjątek i udzieliła osobistego wywiadu w programie "Uwaga".

Anita Werner była ostatnio bohaterką programu "Uwaga. Kulisy sławy". Prowadząca "Fakty" opowiadała m.in. o modelingu, przygodzie z filmem, muzyce. Zdradziła też jednak smutne aspekty ze swojego życia. Dziennikarka wyznała, że żegnała mamę w swoje 30. urodziny. 

Nie jest łatwo, jak traci się mamę i żegna ją na cmentarzu w dniu trzydziestych urodzin. Bo to działa jak jakaś symboliczna klamra -  wyznała.

Mama Werner zmarła na raka. 

Niczego nie zaniedbała. Sama znalazła guza w piersi, bardzo szybko Ją zoperowano, była pod stałą opieką lekarzy. Nagle, po niecałym roku, zaczęła mieć bardzo złe wyniki. Okazało się, że ma przerzuty do mózgu, kości i wątroby. Od tego momentu to już było powolne umieranie. Trwało trzy miesiące, z dnia na dzień było coraz gorzej. Pamiętam, jak odwiedziłam ją w szpitalu i powiedziała: "Zobacz, ile tu jest młodych dziewczyn, Anitka, błagam cię, badaj się". Te słowa wryły mi się w pamięć. Rak jest chorobą, która obdziera człowieka z godności i człowieczeństwa. Patrzyłam na to, jak potrafi zmaltretować... Może dzięki historii mojej Mamy kilka kobiet pójdzie do lekarza i uratuje swoje zdrowie – mówiła kilka lat temu w wywiadzie dla Gala.pl.

Obecnie Anita Werner mierzy się z chorobą taty. 

Nie jest łatwo, jak tata bohater jest zaatakowany przez poważną chorobę. I świetnie daje sobie z tym radę. Natomiast na swoich ukochanych nartach już nie pojeździ i ulubionego samochodu też nie poprowadzi. Staram się być dla niego wszystkim, czego potrzebuje. Mam nadzieję, że mi się to udaje - powiedziała.

Życzymy pani Anicie dużo sił.

JT

Więcej o:
Komentarze (55)
Anita Werner prywatnie w programie "Uwaga". Żegnała mamę, gdy miała 30 lat
Zaloguj się
 • Gość: gosciowa

  Oceniono 114 razy 88

  Wspaniala kobieta, klasa sama w sobie.

  Pamietam jak lata temu zle ja oceniano, ze zimna, wyniosla itd. Polskie spoleczenstwo nie doroslo jeszcze do podziwu dla kobiet za ich madrosc, inteligencje, skromnosc i kulture. Idealem urody sa obstrzykniete, ponaciagane i powypychane polnagie plastikowe lale, a w domu najlepiej miec uzaleznionego finansowo pustaka, ktory nie podskoczy (oczywiscie najlepiej przypominajacego plastikowy ideal).

 • edi54

  Oceniono 39 razy 37

  Madra, piekna , z charakterem i dzielna.Moj najwiekszy szacunek.

 • spyderman2

  Oceniono 41 razy 31

  najlepszy jest ten pulpet z tvpis, okłamujący Polaków o 19.30 za 50 tysięcy miesięcznie

 • Gość: Gosc

  Oceniono 25 razy 23

  Tak to prawda rak niszczy człowieka Człowiek staje się nie podobny do siebie Jest z wyglądu i psychicznie fizycznie wycieńczony Później staje się jak mała kruszynka

 • aronia0

  Oceniono 23 razy 19

  Bardzo profesjonalna dziennikarka. Jedna z najlepszych, jakie znam. I swietnie wyglada.

 • partner15

  Oceniono 16 razy 16

  Skorzystam z okazji i zacytuję dla Pani słowa z piosenki W. Młynarskiego: "Pani jest moją wielbicielką, ja jestem Pani ulubieńcem". Najniższe ukłony, szacun, Pani Anito.

 • Gość: Gość

  Oceniono 71 razy 15

  Wyrzućcie Kingę Rusin z DDTVN! Jest nieukiem i mało inteligentną tupeciarą! Fatalnie wyglądała przed operacjami plastycznymi, a teraz kiedy założyli jej złote nici, nie może domknąć ust i śmieje się jak konik Pony. Tragiczna osóbka!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX