Hanna Lis i Tomasz Lis rozstali się? "Flesz": Dziennikarka wyprowadziła się z domu

Jak podaje magazyn "Flesz", małżeństwo Hanny i Tomasza Lisów jest już historią. Dziennikarze rozstali się ponoć po 10 latach związku.

Hanna Lis i Tomasz Lis prawdopodobnie rozstali się. Jak podaje "Flesz", nie udało im się pokonać kryzysu w małżeństwie, jednak pozostają w przyjacielskich stosunkach. Ponoć dziennikarka opuściła ich wspólny dom w Konstancinie i przeniosła się do mieszkania w Warszawie.

Plotki o problemach małżeńskich Lisów krążyły od dawna. Para nie pokazywała się razem oraz unikała publicznego opowiadania o sobie. Hanna Lis, zapytana przez dziennikarzy o rozwód, miała odpowiedzieć jedynie:

Nie komentuję życia prywatnego.

Jak donosi magazyn, dziennikarka po przeprowadzce do Warszawy skupia się na sprawach zawodowych. W przyszłym sezonie ma poprowadzić nowy program na antenie Polsat News. Na razie nie zdradzono szczegółów produkcji, jednak według doniesień będzie rozmawiać ze swoimi gośćmi o polityce.

Mąż przyjaciółki

Ich związek od samego początku budził kontrowersje, gdyż Hanna rozbiła małżeństwo swojej przyjaciółki, Kingi Rusin i Tomasza Lisa. Co więcej - świadkowała na ich ślubie. Lis i Smoktunowicz pobrali się w Rzymie w październiku 2007 roku, utrzymując to w tajemnicy. Sami po ceremonii wysłali jedynie wiadomość do mediów, że są małżeństwem.

AW

Więcej o:
Komentarze (192)
Hanna Lis i Tomasz Lis rozstali się? Dziennikarka wyprowadziła się z domu
Zaloguj się
 • Gość: Michau sie skichau

  Oceniono 110 razy 78

  Jak nie urok to sraczka. Miał być mężem Rusin - nie wyszło, miał być prezydentem Polski - nie wyszło, miał mieć własne programy w telewizji po 100 000 złotych za odcinek - nie wyszło, miał być mężem Hanny Lis - nie wyszło. Z drugiej strony Lisowej też nie ma czego zazdrościć. Ze Smoktunowiczem - nie wyszło, z Kozińskim - nie wyszło, z Lisem - nie wyszło, teraz psiapsióły będą jej unikać jak pobożny Żyd wieprzowiny, żeby nie strefić się - bo kto wie co takiej Hanunusi chodzi po głowie, czy nie chce przypadkiem udowodnić, że jest jeszcze atrakcyjna i będzie włazić między wódkę a zakąskę...

 • Gość: gosc

  Oceniono 39 razy 37

  widocznie już nie mieli o czym z sobą rozmawiać ----więc lepiej się rozstać

 • matts06

  Oceniono 51 razy 31

  Hmm, znając pana Lisa to wiem kto jest temu winny - partia Razem ;) A tak na poważnie, to jak od jakiegoś czasu słucham czy czytam Lisa, to nie dziwię się, że ktoś może mieć go już dość :)

 • grafen73

  Oceniono 61 razy 31

  Wystarczyło że hiena dziennikarstwa straciła 70 tyś tygodniówki . Kasy niema małżeństwa nie ma . Jakie to smutne na jakich zasada buduje się zwiazek

 • Gość: deta

  Oceniono 50 razy 30

  Tomasz Lis popełnił taką głupotę, ze teraz o tym wie. Zniszczył rodzinę dla głupiej chwilowej namiętności

 • vidi12

  Oceniono 51 razy 29

  Znaczy Lis... biednieje... I ma P. Hania rację - co będzie z gołodu pcem mieszkać :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX