Dowbor o tragicznie zmarłej uczestniczce "Naszego nowego domu": Hart ducha i nieodparta chęć życia. Poruszające wspomnienia

19-letnia uczestniczka programu "Nasz nowy dom" zginęła w wypadku samochodowym. Katarzyna Dowbor wspomina ją w ciepłych słowach.

W piątek produkcja programu "Nasz nowy dom" pożegnała 19-letnią Kasię, która kilka dni temu zmarła w wyniku obrażeń odniesionych w wypadku samochodowym. Dziewczyna straciła panowanie nad kierownicą i uderzyła w drzewo. Katarzyna Dowbor w rozmowie z wp.pl wspomina ją jako ciepłą, pełną pozytywnej energii osobę. Nawiązuje do trudnych doświadczeń nastolatki, która najpierw została porzucona przez matkę, a kilka lat później przeżyła tragiczny wypadek: wpadła pod pociąg i straciła w nim nogę.

Kasia jest najlepszym przykładem na to, że można żyć pełnią życia, a nawet żartować ze swoich ograniczeń. Dziewczynka zrobiła prawo jazdy nie zważając na swoją niepełnosprawność, pokazała w ten sposób innym, że po tragedii można żyć dalej i się nie załamywać - mówi Dowbor.
Kiedy rozmawiałyśmy ze sobą, przyznała mi, że chciała być aktorką, ale zmieniła swoje plany. Dostała nowy dom, protezę i na wszystko w pełni zasługiwała. Niesprawiedliwe jest zakończenie historii, które ją spotkało.

Odcinek z udziałem Kasi wyemitowano w 2016 r. Potem miała zmienić swój wygląd i szczęśliwie się zakochać. Niestety, jej partner jechał z nią feralnego dnia. Zginął na miejscu.

Tę smutną nowinę przyniosła nam nasza producentka. Nasza ekipa była bardzo poruszona, gdy dowiedzieliśmy się o śmierci Kasi. Nie da się ukryć, że przywiązujemy się do naszych bohaterów, ale ta rodzina była wyjątkowa. Kasia ma siostrę i fantastycznego tatę, ale to, co od nich biło, jest niepowtarzalne. Ambicja, hart ducha i nieodparta chęć życia i jego apetyt, mimo niepełnosprawności.

Historia Kasi poruszyła fanów programu, którzy zarówno na fanpage'u "Naszego nowego domu" jak i profilach społecznościowych dziewczyny, składają swoje kondolencje.

WJ

Więcej o:
Komentarze (23)
"Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor wspomina tragicznie zmarłą uczestniczkę programu
Zaloguj się
 • Gość: adso54

  Oceniono 12 razy 10

  Artykuł o tragicznej śmierci, a poniżej filmik jak Hanka ginie w kartonach... Trochę wstyd...

 • Gość: xxx

  Oceniono 9 razy 9

  Życie było, jest i będzie nie sprawiedliwe......Nich spoczywa w pokoju[*]

 • Bogusław Czajko

  Oceniono 10 razy 6

  Dziwi mnie że wszyscy żałują tej dziewczyny
  a przecież spowodowała wypadek ze skutkiem
  śmiertelnym w którym zginął również młody
  chłopak o którym nikt niewspomina.

 • Gość: Taka

  Oceniono 4 razy 2

  Ludzie co wy piszecie ile jest w was nienawiści ogarnijcie się..:(

 • Gość: klm

  Oceniono 11 razy 1

  nieodpowiedzialna była

 • Gość: klm

  Oceniono 8 razy 0

  nieodowiedzialna była

 • wagadudu

  Oceniono 6 razy 0

  Taka karma...

 • Gość: Hyyhs

  Oceniono 1 raz -1

  Abvacetejwgabwcfwywjwuwywgwhfwbhegejroir
  Gwuwywuywywy hwgwyyw vvg baba
  Hzhsgaggabsbvdvsnhgsvsgsgevwhgsghwgsbs

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX