Korwin Piotrowska komentuje aferę z Deynn. Skupia się na jednej, BARDZO ważnej sprawie. Nie przebiera w słowach

Karolina Korwin Piotrowska zabrała głos w sprawie Deynn. Na Instagramie dodała mocny wpis, w którym nawołuje, żeby skończyć z żerowaniem na bezbronnych dzieciach.

Karolina Korwin Piotrowska skomentowała sprawę Deynn. Na Instagramie umieściła wpis, w którym nawołuje, żeby reagować w sytuacji, kiedy bezbronne dziecko (chodzi tu o 10-letnią siostrę Surmy) jest poniżane. Dziennikarka podaje listę organów prawa, do których należy zgłaszać takie sprawy.

Moi drodzy, kochane media. (...)  jeśli naprawdę leży Wam na sercu zdrowie psychiczne pewnej dziesięciolatki, która była publicznie poniżana i wykorzystywana przez siostrę numer jeden, a potem jej historię obnażyła siostra numer dwa, przekierujcie energię na inne tory - napisała. 

Korwin Piotrowska radzi, żeby w sytuacji, kiedy dziecko nie ma zapewnionych odpowiednich warunków do nauki i normalnego życia oraz opieki, zgłaszać to odpowiednim organom. Dziennikarka podała m.in. numer do Rzecznika Praw Dziecka.

Istnieje coś takiego jak: Opieka Społeczna, która powinna się sprawą zająć natychmiast. (...) Istnieje też Ministerstwo Sprawiedliwości, które pokazało, choćby w sprawie pedofilów, że dobro dzieci jest mu bliskie.
Na koniec - Rzecznik Praw Dziecka - na zdjęciu jest kontakt. Obie siostry sobie poradzą, będą miały fejm, ale jest tam dziecko, które było zabawką dla kasy, lajków i fejmu w rękach patologicznych dorosłych, na co pozwoliła rodzina, rodzice... - dodała Piotrowska.

Korwin Piotrowska zwróciła także uwagę na to, że takich dzieci może być więcej. Mogą pochodzić one z bogatszych domów, ale patologia i wykorzystywanie przyjmują takie same rozmiary, jak wszędzie. Z tą różnicą, że rodziców stać na prawników.

I pomyślcie, ile jest takich celebryckich dzieciaków, które mają identyczną sytuację, jak owa dziewczynka, tylko ich rodzice noszą lepsze ciuchy, stać ich na prawników, ale patologia i wykorzystywanie dzieci dla kasy i lansu, jest taka sama, cynicznie wykorzystywana przez media, tylko może staje na lepszych ściankach.

Swój wywód zakończyła mocnymi słowami:

Może należałoby skończyć z żerowaniem na bezbronnych dzieciach przez celebrytów i media? Peace - napisała.

Osoby publiczne o sprawie Deynn

Oprócz Karoliny Korwin Piotrowskiej swoją opinię w sprawie Deynn wyraziły także inne osoby publiczne. Ewa Chodakowska dodała wymowny wpis. Trenerka nie pojmuje prowokacji i kontrowersji, często tworzonych na siłę przez osoby, które kompletnie nie zdają sobie sprawy z konsekwencji. Zachęciła swoich obserwatorów do tego, aby filtrować informacje i analizować docierające do nich treści. 

Coraz mniej wartości, coraz większe szambo. Nie będę przepraszać za język. (...)  Tandeta intelektualna, gwiazdorzenie, chamstwo, kłamstwo, arogancja, nierzadko patologia. Takie dzisiaj mamy czasy i takie smaczki się sprzedają - pisała trenerka.

Głos zabrała także Maffashion. Na swoim InstaStories przypomniała, że publikowanie czegokolwiek w internecie łączy się z utratą prywatności w danej kwestii. Dodała też, że jej rodzina i bliscy nie wybrali takiej drogi jak ona, dlatego szanuje ich prywatność i nie ma zamiaru wykorzystywać ich wizerunku do kreowania własnego.

Deynn i Majewski wydali swoją pierwszą książkę!Deynn i Majewski wydali swoją pierwszą książkę! www.instagram.com/deynn

O co chodzi z Deynn?

Afera wybuchła po tym, jak Klaudia Surma, młodsza siostra Deynn, dodała wpis, z którego wynika, że ona i ich młodsza siostra, 10-letnia Natalia, boją się Marity i jej narzeczonego, Daniela Majewskiego. Mężczyzna miał być agresywny i krzyczeć na 10-latkę. Poza tym zasugerowała, że to, co robi jej popularna siostra, jest robione pod publikę. Deynn odpowiedziała, że nie wierzy, że Klaudia dla chwili sławy posunęła się do czegoś takiego. Po całej aferze Deynn straciła wszystkie kontrakty. Ze współpracy z nią zrezygnowały firmy, które do tej pory reklamowała.

Deynn w końcu odnosi się do afery z siostrą. Krótko i na temat

AW

Więcej o:
Komentarze (48)
Karolina Korwin Piotrowska komentuje aferę z Deynn
Zaloguj się
 • Gość: uzwe

  Oceniono 100 razy 98

  robienie z patologii celebrytów kończy się zawsze źle.

 • Gość: inna_ja

  Oceniono 85 razy 85

  Kto to k... jest?

 • racetam

  Oceniono 70 razy 70

  To dziewczę ma sporo trudności z ułożeniem kompletnego zdania, zawierającego więcej niż 6 słów. I nie sądzę że chodzi o proste komunikaty dostosowane do odbiorców... Jacy odbiorcy, taka deynn...

 • mazen17

  Oceniono 64 razy 62

  Kim sa ci ludzie i czemu maja na obchodzic? Nie znam "Deynn", znam Deyne Kazika....

 • sir.fred

  Oceniono 52 razy 52

  To cykl "Z życia patologii"?

 • Gość: Marta

  Oceniono 49 razy 49

  Pani Karolino BRAWO!!!❤

 • Gość: DeyNaMuskDlaDEYNN

  Oceniono 54 razy 42

  Deynn to trans, a Majewski pedson. Do tego patola we łbie i mamy combo-bombo.

 • Gość: Meggi

  Oceniono 31 razy 31

  Nie pisać o nich, nie pokazywać, to będzie najbardziej sroga kara. Skończą się pieniądze dla pustogłowych celebrytów za to, że są bezmyślni, plytcy i pozbawieni wszelkich zasad moralnych. Najlepszą karą jest cisza

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX