"Tego na ekranie nie widać, ale...". Katarzyna Dowbor zdradziła kulisy programu "Nasz nowy dom"

Katarzyna Dowbor zdradziła kulisy programu "Nasz nowy dom", który od kilku lat dostarcza widzom wiele emocji. Opowiedziała o tym, czego nie pokazują w telewizji. Zareagowała także na zarzuty internautów.

Katarzyna Dowbor w rozmowie z "Twoim Imperium" zdradziła szczegóły, o których nie wiedzieli widzowie programu "Nasz nowy dom". Ekipa, która remontuje domy rodzin zgłaszających się do Polsatu, pomaga nie tylko im. Niosą pomoc także zwierzętom, jakie znajdują się w miejscowościach, w których się pojawiają.

Tego na ekranie nie widać, ale ratujemy bardzo dużo zwierząt. Zabieramy psy i koty, które potem trafiają do adopcji - przyznała Katarzyna Dowbor.

Nasz Nowy DomNasz Nowy Dom fot.Facebook/Nasz Nowy Dom

Zdradziła, że sama przygarnęła kotkę. Oprócz niej także inne osoby z ekipy zaopiekowały się bezdomnymi zwierzakami. Gdy znaleźli kota, który doświadczył przemocy ze strony okrutnych ludzi, złożyli się na operację.

Ja sama mam kotkę z takiego wyjazdu, moja charakteryzatorka też. Nasz architekt wziął dwa koty, a moi sąsiedzi psa. Gdy znaleźliśmy kota, który był pogruchotany przez okrutnych ludzi, cała ekipa składała się na operację dla niego. Wszyscy uwielbiamy zwierzęta - dodała.

Prowadząca program nie ukrywa, że mocno ją zmieniło to, czego doświadcza. Dojrzała i przestała myśleć, że wszystko wszystkim łatwo przychodzi.

Zanim zaczęłam robić "Nasz nowy dom", była beztroska. Wydawało mi się, że wszystko wszystkim się udaje. A tak nie jest. Dojrzałam jako człowiek i zdobyłam się na pewną refleksję - zdradziła w rozmowie z "Twoim imperium".

Wielu internautów zarzucało jej, że w każdym odcinku ma nową stylizację. Wyznała, że to nie zależy od niej, a wynika z reguł programu.

Ja nie lubię się przebierać, najchętniej chodziłabym w jednym ubraniu. Ale takie są reguły programu. Zresztą moje stroje nie są wyzywające, nie chodzę w szpilkach ani w spódnicach- zdradziła.

Katarzyna DowborKatarzyna Dowbor Mat. prasowe

Prawdziwość Katarzyny Dowbor sprawiła, że program "Nasz nowy dom" zajął 3. miejsce w rankingu gwiazd przynoszących największe dochody TV. Według autorskiego raportu nt. gwiazd TV przygotowanego przez dom mediowy MullenLowe MediaHub program zarobił w 2017 roku 109,9 mln zł.

AW

Więcej o:
Komentarze (15)
Katarzyna Dowbor o programie "Nasz nowy dom". Tego nie widać w telewizji
Zaloguj się
 • puzonik48

  Oceniono 31 razy 31

  Jesteście super :)Cieszy mnie ,że nie tylko ludziom ,ale i zwierzętom pomagacie :)Jak się patrzy na to w jakich warunkach mieszkają ludzie ,wszelkie niedociągnięcia we własnym domu przestają być ważne .

 • Gość: miśka

  Oceniono 31 razy 31

  Pani Kasia zawsze pomagała zwierzętom. Szacunek.

 • Kasia M

  Oceniono 26 razy 26

  Ja bardzo lubie ten program ,cieszę się że tylu rodzinom biednym pomógł ten program.

 • Gość: MG

  Oceniono 20 razy 18

  Bardzo dobry program i duża w tym zasługa p.Dowbor.

 • Gość: aga

  Oceniono 17 razy 17

  Bardzo lubię program i Katarzynę Dowbor. Gwiazda z klasą

 • Gość: Ineska

  Oceniono 9 razy 9

  I co z tego, że za każdym razem "nowa stylizacja" - Pani Kasia jest z klasą , z klasą ofiarują nowe miejsce na wysokim poziomie rodzinie, to jak miałaby się ubierać (nawet jakby nie było takiej zasady w programie) byle jak? Dziwi mnie takie myślenie ludzi. Jak komuś szkoda, "Second handy" mają spro świetnych ubrań za kilka złotych. Też można sobie kupić... CIeszyć się z dobra innych a nie zazdrosnym okiem patrzeć. To mó ulubiony program - aż zamarzyłam o pracy w budownictwie (zostanie to marzeniem, ale... ). Pozdrawiam!

 • Gość: Michał Polak

  Oceniono 2 razy 2

  Pani Kasiu pani powinna być wniesiona przez kościół na ŚWIĘTĄ osobę i to jeszcze za życia. Proszę dalej robić to dalej. Wszystkiego najlepszego w nowym roku

 • Oceniono 2 razy 2

  Kasia Dowbor jest cudowna!!!Chcialabym miec tak kochana osobe w gronie znajomych.Na Mame nie wymienie bo i tak jest zazdrosna jak mowie,ze P.Kasia jest boska.Chcialabym,zeby i moj dom zmienila.W przeciwienswie do innych,pomniejszyla:)bo nie wyrabiamy z oplatami.Pozdrawiam Pania Kasie i jej syna Macieja-mojego rowiesnika:)Cala ekipe wspanialych ludzi,zwlaszcza P.Martyne,Macieja i super dowcipnego Artura:) ):)

 • Gość: Marta

  0

  Pani kasia to super kobieta empatyczna i z charyzma jak wszyscy ludzie spod znaku ryb .wielki szacunek dla niej icalej ekipy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX