"SE": Bachleda-Curuś i Gortat zaręczyli się. Na jej dłoni pojawił się pierścionek. Sprawdziliśmy, jak jest naprawdę

Alicja Bachleda-Curuś zaręczyła się z Marcinem Gortatem? Tak sugeruje jeden z tabloidów. My już wiemy, że to plotka wyssana z palca.

Od roku w mediach krążą wieści, że Alicja Bachleda-Curuś i Marcin Gortat są parą. Oni jak na razie konsekwentnie bronią swojej prywatności i nie potwierdzają, ale też nie zaprzeczają, że są w związku. Według "Super Expressu", ich relacja prawdopodobnie staje się coraz poważniejsza. Wskazywać ma na to pierścionek "zaręczynowy" na ręku Bachledy-Curuś. 

Oboje kilka dni temu wzięli udział w Nocy Dziedzictwa Polskiego w Waszyngtonie. Aktorka miała wtedy na dłoni dwa pierścionki, a jeden z nich rzekomo jest zaręczynowy. Łatwo można sprawdzić, że to bzdura. Po pierwsze, żaden z nich nie znajduje się na palcu serdecznym, czyli tym, na którym powinno nosić się tego typu biżuterię. Po drugie - pierścionek ten pochodzi z zeszłorocznej kolekcji marki W. Kruk zaprojektowanej przez Bachledę-Curuś.

Alicja Bachleda-CuruśAlicja Bachleda-Curuś FORUM

ZOBACZ WIĘCEJ ZDJĘĆ>>>>

Prędko raczej do mediów nie przedostanie się oficjalna informacja o związku tej pary. Jak na razie, jakiekolwiek zdjęcia, na których wspólnie się pojawiają, skutecznie podkręcają plotki.

MT