Hirsch nie pojawiła się na premierze filmu, w którym zagrała główną rolę. Wydała oświadczenie. Powód jest mało przyjemny

Maja Hirsch zagrała główną rolę w filmie "DJ", ale nie pojawiła się na jego premierze. Wydała oświadczenie na ten temat.

We wtorek odbyła się premiera filmu "DJ", w którym główną rolę zagrała Maja Hirsch. Podczas projekcji pojawiło się mnóstwo gwiazd, ale zabrakło najważniejszej bohaterki. Fotoreporterzy w tym czasie spotkali aktorkę w zupełnie innym miejscu. Ona przesłała im później wyjaśnienie, w którym zdradza, co było powodem jej nieobecności.

Z racji tego, że odbyła się dziś premiera filmu DJ, w którym miałam przyjemność grać pierwszoplanową rolę, uczciłam ten wieczór z moimi bliskimi na uroczystej kolacji. Niestety nie było dane mi wciąż udziału w pokazie w Złotych Tarasach - zaczęła.
Powody są niezwykle prozaiczne. Dystrybutor filmu nałożył na moją listę nazwisk gości nieuzasadnione dla mnie obwarowania. Z szacunku do widzów, a także mediów oraz wielu osób współtworzących ten film, producentów i samego dystrybutora, postanowiłam pojawić się na kolacji w sukni, którą przygotowałam na premierę, na jakiej mnie i moim gościom nie dane było uczestniczyć. Mam nadzieję, że goście pokazu spędzili przyjemnie czas, a ja ze swej strony cieszę się, że mogłam ten moment dzielić z moimi zaproszonymi na premierę przyjaciółmi - wyznała.

Nieobecność głównej bohaterki na premierze filmu jest dość niespotykana. Zwykle gwiazdy chętnie i tłumnie przybywają na czerwony dywan, zwłaszcza wtedy, kiedy są najważniejszymi osobami wieczoru.

Myślicie, że Hirsch słusznie postąpiła? 

MT

Więcej o:
Komentarze (23)
Maja Hirsch zagrała główną rolę w filmie "DJ". Aktorka nie pojawiła się na premierze. "Powody są niezwykle prozaiczne"
Zaloguj się
 • Gość: Renia

  Oceniono 80 razy 72

  Cóż, jeśli wcześniej zaprosiła swoich przyjaciół, a dystrybutor wykreślił ich nazwiska z listy gości, to w mojej ocenie Pani Maja postąpiła honorowo. Lojalność to dzisiaj bardzo rzadkie zjawisko. Doceniam bardzo i gratuluję postawy.

 • Gość: gosciowa

  Oceniono 59 razy 49

  Brawo! To sie nazywa kregoslup moralny.

 • Gość: kk

  Oceniono 47 razy 37

  No i super, dołączyła tym samym do tak honorowych kobiet jak Nosowska, czy Kayah. Chcieli nałożyć jej cenzure na zaproszonych gości, to imprezę olała, ale gości nie. Brawo!!!!

 • atr8

  Oceniono 20 razy 18

  Za mało wiadomo, żeby oceniać. Jak duża była ta lista, 10 czy 100 osób? Kto na niej był, może osoby znane dystrybucji ze złej strony? Myślę jednak, że skoro zdecydowała się taki krok, musiała mieć poważne powody.

 • mirarob

  Oceniono 21 razy 17

  dystrybutor ocenzurował listę gości? no nie...

 • Gość: skrytykrytyk

  Oceniono 12 razy 8

  Ta "suknia" jest ohydna :) Przy 100% sympatii dla Pani i 100% uznaniu dla talentu stwierdzam BEZGUŚCIE! :D

 • Gość: Bartek

  Oceniono 4 razy 4

  Biorac pod uwage fakt ze dystrybutor to jej partner...pewnie sie poklocili..

 • Gość: ja

  Oceniono 18 razy 4

  Ale suknia straszna.

 • Gość: Bartek

  Oceniono 3 razy 3

  Dysrybutor czyli jej partner😂pewnie sie poklocili🤣

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX