Zapytał Sharon Stone o molestowanie seksualne. Najpierw 10 sekund śmiechu, a potem? "Widziałam wszystko"

Podczas wywiadu dziennikarz spytał Sharon Stone, czy doświadczyła nadużyć seksualnych. Jej reakcja mówi wiele o skali tego zjawiska w Hollywood.

Sharon Stone udzieliła wywiadu dla stacji CBS. Dziennikarz w delikatny sposób chciał poruszyć tema nadużyć seksualnych w branży filmowej. 

Czy kiedykolwiek byłaś w sytuacji, która sprawiła, że czułaś się niekomfortowo? - spytał dziennikarz.

Po tym pytaniu Stone wybuchnęła śmiechem. 

Śmiejesz się, ale nie wiem czy to nerwowy śmiech czy taki, który mówi "żartujesz sobie ze mnie? Oczywiście, że byłam" - kontynuował wywiad.

Dalej Sharon Stone ze spokojem odpowiedziała. 

Jestem w tej branży od 40 lat. Wyobrażasz sobie, jak ona wyglądała, kiedy zaczynałam? Z moim wyglądem? Przyjechałam tu z dziury w Pensylwanii. Nie miałam żadnej opieki. Widziałam wszystko.

Jej reakcja pokazuje przykrą prawdę o branży, w której molestowanie seksualne nie jest niczym niezwykłym.

Cały wywiad możecie zobaczyć tu:

 

Skandal seksualny w Hollywood

Skandal w Hollywood wybuchł po wyznaniu aktorek, które były molestowane przez producenta Harveya Weinsteina. Narodziła się wtedy akcja społeczna #metoo, rozpoczęta przez Alyssę Milano. Zachęca ona wszystkich, których w jakikolwiek sposób dotknęła przemoc seksualna, do dzielenia się tym faktem w mediach społecznościowych. W wyniku tej akcji narodziła się też inicjatywa #TimesUp. Wśród aktorek, które wzięły w niej udział znajdują się m.in. Reese Whiterspoon, Emma Stone, Natalie Portman, Meryl Streep, Eva Longoria czy Cate Blanchett.

 OG