Syn Ostałowskiej zmaga się z hejtem, odkąd skończył 10 lat. Prosi o "odrobinę współczucia i refleksji". Mówi też o matce

Hubert Zduniak emocjonalnie zareagował na fałszywe doniesienia jednego z tabloidów na temat swój i swojej matki, Dominiki Ostałowskiej. Teraz udzielił wywiadu, w którym zdradził więcej na temat tego, z jakim hejtem spotyka się już od wielu lat.

Hubert Zduniak, 15-letni syn Dominiki Ostałowskiej, po kolejnym nieprawdziwym artykule na temat swojej matki stracił cierpliwość. "Fakt" twierdził, że aktorka ze względu na trudną sytuację finansową przeszła na utrzymanie chłopca, co ten stanowczo zdementował we wpisie na Facebooku. Dodał też, że od lat mierzy się z silnym i nieuzasadnionym hejtem. Teraz w rozmowie z "Wirtualną Polską" zdradził na ten temat więcej. 

To tak chyba jest, że znacznie bardziej boli, jeśli ktoś zaatakuje twoich bliskich niż ciebie. Bardzo mnie dziwi właśnie regularność tych wpisów, bo moja mama ani szczególnie nie udziela się medialnie, ani nie biega po imprezach, a jednak ciągle coś o niej piszą. Szczerze mówiąc, naprawdę nie wiem, co takiego moja mama czy ja zrobiliśmy, że gazety wylewają na nas tak dużo jadu. Tym bardziej, że moja mama nie dość, że jest - moim zdaniem - naprawdę dobrą aktorką, to jest przede wszystkim dobrym człowiekiem. W co ludzie czytający głupoty w tabloidach i na portalach mogą nie uwierzyć. 

Dominika Ostałowska z synemDominika Ostałowska z synem KAPIF.pl

15-latek chce iść w ślady matki i zostać aktorem. Debiut serialowy zaliczył w 2013 r. w "M jak Miłość", potem wkręcił się do obsady "Na Wspólnej", niedawno natomiast do "Pierwszej Miłości". Największa krytyka spadła na niego po debiucie, kiedy miał zaledwie 10 lat. Zarzucono mu, że angaż dostał dzięki matce i że talentem nie grzeszy.

Jestem w stanie zgodzić się z tym, że akurat w tej roli wypadłem średnio, ale od tego czasu minęło już 5 lat i zdążyłem zagrać w dwóch innych serialach. Ludzie natomiast wciąż wracają do "M jak Miłość". Najbardziej krzywdzące i nieprawdziwe są komentarze mówiące o tym, że zabieram role chłopakom w moim wieku przez znajomości. Tak jak wszyscy, chodzę na castingi i proszę mi uwierzyć, nie wszystkie wygrywam.

Choć aktorstwo jest jego marzeniem, to hejt, z którym się zmierzył, zniechęca go do pracy w show-biznesie. 

Cała ta show-biznesowa otoczka i tabloidy są chyba jedyną rzeczą, która zniechęca mnie do aktorstwa. Więc jeśli mógłbym o coś prosić wszystkich, którzy tak zaciekle komentują artykuły na temat mój czy mojej mamy, to tylko o odrobinę współczucia i refleksji. Bo nie wszystko, co przeczytacie w internecie, jest prawdą.

Dominika Ostałowska to aktorka filmowa i teatralna, ale największą popularność przyniosła jej rola Marty Mostowiak w "M jak Miłość". Hubertowi życzymy, żeby się nie zniechęcał i poszedł w ślady mamy. 

WJ

Więcej o:
Komentarze (11)
Syn Ostałowskiej zmaga się z hejtem, odkąd skończył 10 lat. Prosi o "odrobinę współczucia i refleksji"
Zaloguj się
 • Gość: anna

  Oceniono 17 razy 15

  Nikt nikogo nie zmusza do ogladania filmow ktorych nie lubi,a dokuczac potrafi tylko kretyn co nic nie potrafi

 • Gość: ZZ

  Oceniono 3 razy 3

  Jakie te media plotkarskie są popierniczone. Co mają w głowach ludzie w nich pracujący?

 • jestem_synem_roma

  Oceniono 2 razy 2

  Nie znam ludzi.

 • Gość: Zofia

  Oceniono 5 razy 1

  A po co ona go ciągnie na ścianki? To świat wściekłej rywalizacji,chłopak niech się uczy biologii i fizyki,skoro nie wytrzymuje hejtu.Ja swojego syna nie ciągnę na nocne dyżury do szpitala,to jest moja praca a on ma się uczyć.

 • Gość: dziadekzpragi

  Oceniono 5 razy 1

  Aktorstwo to trudny i wymagający zawód . Nie każdżdy podoła .

 • Gość: janek

  0

  Ludziska ,litości ,opanujcie się !!!! Chłopak jak chłopak ,nawet fajny.Przecież to jeszcze szczawik ,poczekajcie jak będzie pełnoletni nie jedna zachwyci !!!

 • dodosdontquack

  0

  Slaba proba promocji kolejnego znajomego krolika albo potomka jakiejs wydry.

 • popijajac_piwo

  Oceniono 4 razy -2

  "Więc jeśli mógłbym o coś prosić wszystkich, którzy tak zaciekle komentują artykuły na temat mój czy mojej mamy, to tylko o odrobinę współczucia i refleksji."

  Bosz, następny mięczak...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX