Jak tu nie uwielbiać Kamila Stocha? To, co zrobił dla żony, dziękując za nagrodę, chwyta za serce

Polacy uwielbiają Kamila Stocha nie tylko za jego sukcesy sportowe, ale również i za skromność i miłość, którą nieustannie okazuje swojej żonie.

Kamil Stoch ostatni weekend może zaliczyć do wyjątkowo udanych. Wygrał Turniej Czterech Skoczni i przeszedł do historii, będąc drugim skoczkiem po Svenie Hannawaldzie, który zwyciężył wszystkie cztery konkursy tych prestiżowych zawodów. Do tego został wybrany Sportowcem Roku na sobotniej Gali Mistrzów Sportu Przeglądu Sportowego. Statuetkę w jego imieniu odebrała żona, Ewa Bilan-Stoch.

Zapytałam Kamila, czy wolałby wystąpić tu przed państwem, czy wziąć udział w ostatnim konkursie "TCS". Powiedział, że sto razy bardziej wolałby skakać. Teraz to rozumiem, to spory stres - powiedziała z uśmiechem, odbierając nagrodę dla męża.

Podczas gali udało się połączyć z Kamilem Stochem, który po zawodach przebywał jeszcze w Austrii. Najlepszy polski skoczek narciarski ujął wszystkich swoją skromnością, delikatną nieśmiałością i wielką miłością do żony, którą podkreślał na każdym kroku.

Ewuniu, kocham cię - tak rozpoczął swoje podziękowania Kamil Stoch, za co dostał ogrom braw od publiczności.

Sportowiec podziękował za wsparcie kibiców i rodziny. Po raz kolejny zwrócił się do żony, komplementując ją:

Dziękuję z całego serca za wsparcie, które dostaję (...) od swojej pięknej żony, która błyszczy przed państwem, która jest po prostu najjaśniejszą gwiazdą i moją najlepszą wizytówką.

Również na swoich profilach w mediach społecznościowych Kami Stoch podziękował za nagrodę, chwaląc się przy tym piękną żoną.

Zachwyceni fani sportowca również komplementowali jego żonę.

Ewa Bilan w sportowym stylu zostawiła za sobą mocno stylizowany wygląd Ani Lewandowskiej. Wygrała skromnością, naturalnością i odrobiną nieśmiałości! Gratuluję pięknej żony!
Pani Ewa to jest piękna kobieta, normalna, naturalna, nie lansuje się na każdym kroku, wrodzona klasa i styl. Kamil miał rację, że jego żona błyszczała na gali.
Przepraszam, ale śmiem stwierdzić, iż pana Żona wyglądała najpiękniej! Jestem zachwycona urodą, ale i przepiękną kreacją, bez żadnych udziwnień. Klasycznie i naturalnie (...).
Pani Ewa wyglądała rewelacyjnie, ten akcent góralski i "czerwone korale". Dla mnie bomba. Szyk i elegancja. Uwielbiam ten styl.

Piękna i skromna z nich para, nieprawdaż? TUTAJ możecie zobaczyć zdjęcia żony Kamila Stocha.

AG