Gessler i Biedroń przygotowali coś wyjątkowego na WOŚP. Wiemy, ile trzeba zapłacić. Fani zachwyceni: biorę kredyt!

Magda Gessler i Robert Biedroń chcą wspomóc akcję WOŚP. Z tego powodu przygotowali coś wyjątkowego.

Magda Gessler i Robert Biedroń przyjaźnią się nie od dziś. Postanowili więc wykorzystać swoją relację oraz zdobytą sympatię Polaków w słusznej sprawie. Włączyli się do akcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i wystawili na aukcję kolację, którą sami ugotują.

Na Instagramie Roberta Biedronia panuje prawdziwy entuzjazm. Ludzie nie ukrywają, że są zachwyceni inicjatywą, a wielu jest zdolnych wziąć kredyt bądź rozbić skarbonkę, byleby tylko zjeść dania przez nich przygotowane. Zresztą duet Biedroń-Gessler już nieraz udowodnił, że współpraca wychodzi im świetnie.

Duet już dwukrotnie potwierdził, że potrafi się dogadać, także w kuchni. Na sylwestra ugotowali bigos dla kilku tysięcy Słupszczan i Słupszczanek - czytamy na stronie aukcji.

Jeśli chcecie wziąć udział w akcji, wejdźcie TUTAJ. Na tę chwilę kwota wynosi 2 025 zł. Cena zapewne pójdzie w górę, gdyż do zakończenia aukcji pozostało jeszcze 7 dni.

 

Choć licytacja nie obejmuje kosztów transportu, organizatorzy zapewniają, że "Magda i Robert zrobią zrzutę na produkty". Kolacja odbędzie się w wyznaczonym przez nich lokalu (najpewniej w Warszawie) w czasie dogodnym dla wszystkich stron.

Pamiętajcie, że cel jest szczytny! BESOS - dodają organizatorzy.

Nie tylko cel jest szczytny, lecz także niesamowite przeżycia gwarantowane. I to nie tylko te smakowe.

AW

Chcielibyście zjeść kolację przygotowaną przez Magdę Gessler i Roberta Biedronia?
Więcej o: