Natalia Szroeder CAŁKOWICIE bez makijażu. Nadal piękna? "Po make-upie to wszyscy są ładni"

Natalia Szroeder była gościem w programie znanej makijażystki gwiazd, Magdaleny Pieczonki. W tym celu na początku pojawiła się bez grama kosmetyku na twarzy.

Gwiazdy bez makijażu zawsze są obiektem dużego zainteresowania. Jednak ich zdjęcia na profilach społecznościowych czasem budzą wątpliwości, czy faktycznie artystki pokazują się w naturalnej odsłonie. W przypadku Natalii Szroeder widać, że w programie pokazała się całkowicie pozbawiona makijażu. 

Makijażystka gwiazd, Magdalena Pieczonka pokazała na wokalistce, jak wykonać makijaż sylwestrowy. Zanim jednak mogliśmy podziwiać finalny efekt, zobaczyliśmy piosenkarkę bez grama kosmetyku na twarzy. Ani śladu po podkładzie, pudrze czy tuszu do rzęs. Bez tej oprawy jej cera wyglądała bardzo dobrze. Szroeder ma dopiero 22 lata, a bez makijażu prezentuje się jeszcze młodziej. Ostatecznie zobaczyliśmy piosenkarkę w karnawałowym make-upie, w którym wyglądała naprawdę pięknie. Jej wygląd pochwalił również obecny w studiu fryzjer.

Jesteś tak ładna, że nic już nie muszę robić - powiedział.
Nie widziałeś mnie na początku. Po make-upie to wszyscy są ładni - odpowiedziała skromnie.

Wokalistka na mocniejszy makijaż decyduje się tylko podczas występów i oficjalnych wyjść. Na co dzień swoją urodę tylko delikatnie podkreśla. Tak trzymać!

 

MT

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.