Córka Eminema to piękna dziewczyna. Właśnie skończyła 22 lata i pokazała odważne zdjęcie: Wszystkiego najlepszego dla mnie

Hailie Scott uczciła swoje 22. urodziny pokazaniem na Instagramie odważnego zdjęcia. Tyle dotąd nie pokazała.

Hailie Scott to jedyna biologiczna córka Eminema. Muzyk przez wiele lat trzymał ją z dala od mediów dlatego poznaliśmy ją dopiero jako nastolatkę. Obecnie dziewczyna ma 22 lata i to jak wygląda, a zwłaszcza jej uroda, nie jest żadną tajemnicą. Hailie lubiła na Instagramie chwalić się swoim biustem, ale równie odważnego zdjęcia dotąd nie pokazała. Potraktowała je... jako prezent dla siebie z okazji urodzin, które obchodziła 25 grudnia.

Przedwczesne życzenia wszystkiego najlepszego dla mnie - napisała odsłaniając pokaźny kawałek piersi.
 

Jak widać, Hailie dba o figurę, a sześciopaku na brzuchu mogłaby jej pozazdrościć sama Lewandowska.

Eminem, który ma jeszcze dwie adoptowane córki, Alainę 'Lainey' Scott, dziecko siostry swojej żony oraz oraz Whitney Scott, dziecko z poprzedniego związku swojej żony, uwielbia swoje biologiczne dziecko. Muzyk śpiewał o niej w takich piosenkach jak ''97 Bonnie & Clyde", "Hailie's Song", "My Dad's Gone Crazy".

Trudno przypuszczać, żeby najnowsze, odważne zdjęcie spodobało się ojcu.

Hailie jest już seksowną dziewczyną i zdecydowanie jest to dla niego trudne - donosi osoba z kręgu muzyka. - Chciałby ją chronić i dlatego robi się nerwowy, kiedy zakłada krótką sukienkę i obcasy. Lubi, kiedy ma na sobie spódnicę oraz kucyk - dodaje.

Na wpół odsłonięta pierś to jednak może być za dużo jak na jego nerwy.

JZ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.