"Fakty" TVN z nową prowadzącą. Wcześniej związana była z TVP. Kim jest Diana Rudnik?

Do grona prowadzących "Faktów" TVN dołączyła Diana Rudnik. Zadebiutowała w sobotnim wydaniu programu.

Diana Rudnik z grupą TVN związana jest od kwietnia 2016 roku. Prowadziła "Fakty po południu"  i "Fakty w południe" na antenie TVN24. W sobotę po raz pierwszy poprowadziła główne wydanie "Faktów" na TVN-ie oraz ich publicystyczną kontynuację - "Fakty po faktach" w TVN24.

 

Wcześniej Rudnik związana była z Telewizją Polską, gdzie pracowała przez 10 lat. Od jesieni 2015 roku prowadziła główne wydanie "Wiadomości" w TVP1, wcześniej pracowała jako prezenterka w TVP Info.

Oprócz niej "Fakty" TVN prowadzą także Justyna Pochanke, Anita Werner, Grzegorz Kajdanowicz i Piotr Marciniak, a "Fakty po faktach" dodatkowo reporterka stacji, Katarzyna Kolenda-Zaleska.

Kim jest Diana Rudnik?

Diana Rudnik zaczynała jako dziennikarka redakcji opolskiej TVP3 Katowice, później pracowała w TVP3 Łódź. Pod koniec 2002 roku przeszła do Polsatu a następnie do TV4, gdzie została prezenterką "Dziennika". W październiku 2006 wróciła do Telewizji Polskiej, gdzie prowadziła program interwencyjny "Celownik" i "Poranek Info" w TVP Info. Od jesieni 2015 była prezenterką głównego wydania "Wiadomości" na TVP1. Z grupą TVN związana jest od kwietnia 2016 roku - prowadzi serwisy informacyjne, "Fakty po południu" i "Fakty w południe" na antenie TVN24. W 2016 roku zajęła drugie miejsce w plebiscycie Telekamer Tele Tygodnia w kategorii "prezenter informacji".

OG

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.