Karolak wrzucił roznegliżowane zdjęcie, a teraz się tłumaczy. Mówi też, dlaczego schudł

Tomasz Karolak ostatnio mocno schudł. Efektami swojej metamorfozy pochwalił się na Instagramie, publikując dość odważne zdjęcie. Teraz się z niego tłumaczy.

Tomasz Karolak kilka dni temu wrzucił do sieci dość śmiałe zdjęcie, na którym możemy go podziwiać bez koszulki. A to rzadkość! Już na pierwszy rzut oka widać, że aktor mocno schudł. Pod zdjęciem posypały się komplementy zachwyconych fanów. W niedawnej rozmowie z "Party" Karolak wyjaśnił powody, dla których opublikował swoje roznegliżowane zdjęcie.

ZOBACZ ZDJĘCIA<<<

Mówisz o tym roznegliżowanym zdjęciu, co mnie trochę poniosło? Pod tym zdjęciem kryje się pewien zakład. Ale w swoim czasie powiem. Był pewien zakład między mną, a moim przyjacielem dotyczący tego zdjęcia. Ja zwykle takich rzeczy nie robię. To jest moja słodka tajemnica - wyjawił z uśmiechem Tomasz Karolak w rozmowie z "Party".

Jak myślicie, co to mógł być za zakład? Aktor w rozmowie opowiedział również o swojej przemianie i podejściu do zdrowego trybu życia.

Coś się takiego stało, że wziąłem się za siebie. Ale też mentalnie inaczej do tego podszedłem. Nie robię nic na siłę. Uważam na to, co jem (...). Wydaje mi się, że w tym jedzeniu i życiu zaczynam osiągać harmonię - wyznał.

Od czasu operacji wycięcia wyrostka robaczkowego Tomasz Karolak jest na ciągłej diecie. Efekty przyszły błyskawicznie. Już w lipcu mogliśmy podziwiać nową sylwetkę aktora. Gwiazdor wyznał również, że od jakiegoś czasu zwolnił tempo i na siebie uważa. Gratulujemy tak dużej przemiany!

embed

AG