W pożarze stracił cały swój dobytek. Na miejsce przybywa Szelągowska. Tego widoku nie da się zapomnieć

Na antenie HGTV będziecie mogli zobaczyć program "Remont razem". Prowadzący kanał pomogą Jackowi, który w pożarze stracił nie tylko cały swój dobytek, ale także zdrowie.

W pierwszy dzień świąt przygotujcie chusteczki, bo ta niespodzianka może Was wzruszyć. Na antenie HGTV Home&Garden zobaczycie program "Remont razem". To relacja z niesamowitej akcji, w której wzięli udział wszyscy prowadzący kanał. 

Historia Jacka jest naprawdę dramatyczna. W pożarze stracił nie tylko cały dobytek, ale też zdrowie. Kiedy bohater wszedł do wyremontowanego już mieszkania, był pewien, że pomylił piętra!

Wszystkie pomieszczenia wyremontowała ekipa Doroty Szelągowskiej według jej planu, na czele z Darkiem "Stolarzem" oraz z architektem Krzysztofem Miruciem. Nie zabrakło Mai Popielarskiej, która zadbała o kwiaty i detale, a także Jimiego Ogdena, który dodał wszystkiemu artystycznego szaleństwa.

Jak Jacek zareagował na swój nowy dom? Tego dowiemy się 25 grudnia o godzinie 22.00 w HGTV. A reakcję Szelągowskiej i zniszczone pożarem mieszkanie możecie zobaczyć w wideo i naszych zdjęciach. 

JT 

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.