Zbigniew Zamachowski w końcu zabiera głos: Jestem na granicy opowiedzenia o mojej sytuacji osobistej. Jest coś jeszcze

Zbigniew Zamachowski w końcu skomentował aktywność Moniki Zamachowskiej w mediach tabloidowych. Wygląda na to, że aktor powoli ma dość.

O Zamachowskich zrobiło się ostatnio znów bardzo głośno. Wszystko za sprawą Moniki Zamachowskiej, która najpierw żaliła się, że przez zbyt wysokie alimenty męża może im kiedyś nie starczyć na jedzenie. Później kilkukrotnie atakowała jego dzieci z poprzedniego małżeństwa.

Zbigniew Zamachowski przez długi czas milczał. Aż do teraz. Z najnowszego wywiadu wynika, że aktor najprawdopodobniej nie jest zadowolony z zachowania żony, która prywatne sprawy wyciąga na forum. 

Żona wypowiada się niezwykle rzadko. Czasem ją temperament zagoni i coś bąknie, co ma szalone reperkusje, jest cytowane, mielone przez dłuższy czas. Prowadzimy mały prywatny spór - ja żeby ograniczyć jej obecność w mediach tabloidowych, a ona, by wyjaśnić, jak jest naprawdę - wyznał.

Aktor zasugerował, że w końcu opowie o swojej sytuacji osobistej.  

Ja wolałbym się nie wychylać, chociaż jestem już na granicy zabrania głosu i opowiedzenia o mojej sytuacji osobistej, widzianej z mojego punktu widzenia. Jeszcze do tego nie dojrzałem - powiedział aktor w rozmowie z Dziennik.pl.

Przypomnijmy, że Monika Zamachowska przeprosiła za ostatnie publiczne obrażanie córki męża, Marii. Oczywiście zrobiła to na Instagramie.

Chciałam serdecznie przeprosić Marysię Zamachowską za tekst na moim profilu Instagram o tym, że nie ma chłopaka. Marysiu: nie chciałam Cię skrzywdzić. Wręcz przeciwnie. Dobrze Ci życzę i od zawsze Ci kibicuję. Tak, jak powiedział Twój tata, wszystko, co mówię, jest powielane i multiplikowane w nieskończoność. Może też dlatego, że dla większości ludzi ten eskalujący konflikt między nami jest po prostu głupi. Wiem, że poczułaś się urażona moimi słowami i jest mi bardzo przykro. Życzę Tobie i Twojej rodzinie spokojnych i radosnych świąt Bożego Narodzenia - wyznała.
 

Jak myślicie - czy Zamachowski wypowie się o relacji swojej żony z dziećmi? Rzeczywiście jesteśmy ciekawi, jak to wszystko wygląda z jego perspektywy.

JT