Matka Zamachowskiej w szczerym wywiadzie: Byłam przeciwna wszystkim małżeństwom córki. Jest też o Zbigniewie

Monika Zamachowska i jej matka, Barbara Trzeciak-Pietkiewicz, udzieliły szczerego wywiadu dla dwutygodnika "Party". Opowiadają w nim m.in. o małżeństwach dziennikarki.

Monika Zamachowska jest jedną z najbardziej znanych dziennikarek w Polsce. Od lat pracuje w TVP i co jakiś czas jest o niej w mediach głośno, głównie za sprawą małżeństwa ze Zbigniewem Zamachowskim. Ostatnio żaliła się, że przez jego zbyt wysokie alimenty może im kiedyś nie starczyć na jedzenie oraz kilkukrotnie atakowała dzieci aktora.

Teraz wraz ze swoją matką udzieliły wywiadu dwutygodnikowi "Party", w którym rozmawiają o swojej relacji oraz o stosunku do poprzednich mężów dziennikarki.

Jak dowiadujemy się z wywiadu, Barbara Trzeciak-Pietkiewicz była przeciwna wszystkim małżeństwom córki.

Pierwszy mąż, starszy od niej Amerykanin, okazał się wiecznym chłopcem. Sprzyjałam ich rozwodowi. Inaczej było z Jamiem. Uważałam, że Monika za szybko wchodzi w drugi związek. Zakochali się w sobie, to bez wątpienia. Jednak widoczne były różnice kulturowe. Mimo że Monika znała świetnie język, nie miała szans na znalezienie w Anglii pracy w swoim zawodzie. Gdy wrócili do Polski, Jamiego wiecznie nie było w domu. Szanuję go jednak za to, że jest fantastycznym ojcem – wyznała.

Wspomniała też o swoim stosunku do aktualnego męża córki, Zbigniewa Zamachowskiego.

Teraz Monika jest zakochana w Zbyszku - jak nastolatka. Bałam się o nią, czy poradzi sobie z okolicznościami. "Spuchniesz i padniesz", mówiłam. Są jednak szczęśliwi, mają podobne zainteresowania. Daj Boże, żeby to było jej ostatnie małżeństwo.

Mężowie Moniki Zamachowskiej

Zbigniew Zamachowski jest trzecim mężem Moniki. Wcześniej była związana z amerykańskim podróżnikiem i dziennikarzem, Willem Richardsonem, którego nazwisko zatrzymała do czasu ślubu z Zamachowskim. Drugim mężem był Szkot Jamie Malcolm, były pilot RAF, pilot linii Virgin Atlantic. Z drugiego małżeństwa ma dwoje dzieci: Tomasza oraz Zofię.

OG

Więcej o: