Tak źle Mołek jeszcze nigdy nie zaczęła wywiadu. Beata Kozidrak była wyraźnie skrępowana

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras byli gośćmi "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadali m.in. o sylwestrowym koncercie zespołu Bajm. Magda Mołek zaczęła jednak wywiad od bardzo osobistego pytania, które wyraźnie wprawiło jej rozmówców w zakłopotanie.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras w zeszłym roku rozstali się po 36 latach małżeństwa. Byłych małżonków niezmiennie łączą jednak sprawy zawodowe: Pietras wciąż jest menedżerem Bajmu, a Kozidrak jego wokalistką i właśnie w takich rolach pojawili się ostatnio w "Dzień Dobry TVN". Rozmowa miała dotyczyć planów koncertowych zespołu oraz występu sylwestrowego. Magda Mołek zaczęła jednak wywiad od pytania dotyczącego życia prywatnego, czym wyraźnie zaskoczyła swoich gości. 

Występujecie w charakterze gwiazda-menedżer? 
Gwiazda, menedżer, założyciele zespołu Bajm - odpowiedziała Kozidrak.  
Przyjaciele?
Oczywiście.
Małżeństwo już nie? - drążyła Mołek, nie zważając na wyraz skrępowania na twarzy wokalistki. 
Niestety już nie - odpowiedział tym razem Pietras. 

Beata Kozidrak, Andrzej PietrasBeata Kozidrak, Andrzej Pietras TVN / X-News

W tym momencie dziennikarka być może dostrzegła niestosowność w tak zainicjowanej rozmowie i próbowała wybrnąć. Niestety, nieskutecznie. 

Ale wiele lat życia razem i pracy na scenie powoduje, że możecie spokojnie na tej kanapie usiąść razem i porozmawiać o tym, co nas czeka. Nie będziemy rozmawiać o tym, co było.

Magda Mołek raczej nie zalicza podobnych wpadek, jednak tej rozmowy chyba nie przemyślała. Macie podobne odczucia?

WJ

Więcej o:
Komentarze (150)
Beata Kozidrak udzieliła wywiadu w "Dzień Dobry TVN". Pytania Mołek zbiły ją z tropu
Zaloguj się
 • Gość: Okii

  Oceniono 205 razy 165

  Oglądając wywiady Mołek z gwiazdami odnoszę wrażenie że jej celem jest wytkniecie i uwypuklenie ich wad, słabości i niepowodzeń. Jakby chciała tym rekompensowac jakieś swoje kompleksy. Niestety nie wychodzi to dobrze i jako widz nieraz czułam zakłopotanie jej nietaktownymi pytaniami. Trochę to nieprofesjonalne niestety

 • Gość: tomas

  Oceniono 159 razy 127

  Brak przygotowania,gafa za gafą , miny srającego kotka, złośliwości i głupie żarciki t cała Molek.

 • elenem

  Oceniono 113 razy 89

  Skrepowanie Beaty? taki jest fakt ze maja rozwód.
  A co do Mołek.... ostatnio zachowuje sie jak koziołek matołek :)

 • Gość: Iwo

  Oceniono 80 razy 68

  Pytanie nie tylko niestosowne, ale i nieprofesjonalne. Przecież formalnie to telewizja ich zaprosiła i prezenterka powinna wiedzieć, w jakim charakterze.

 • Gość: krystyna

  Oceniono 101 razy 59

  nie wiem po co trzymają tą mołek w tvn, z odcinka na odcinek gorzej

 • Gość: etam

  Oceniono 65 razy 53

  nie zalicza podobnych wpadek???? widzieliście kiedyś jej wywiady? pamietam jak zapytała Agnieszkę Fitkau -Perepeczko i ja tamta zaczęła fajnie mowić to Mołkowa jej przerwała głupim pytaniem o nowego faceta a minę miała ucieszonej smarkuli, na szczęście pani Agnieszka ma klasę. potem ze dwa razy widziałam cos podobnego i juz Mołkowej nie oglądam bo z niej żadna dziennikarka

 • Gość: Oko

  Oceniono 68 razy 48

  Mołek zawsze była taka wścibska jakby chciała wszystkim udowodnić, że przed nią każby się otwiera i mówi największe sekrety. Dziwię się że jej na to pozwalają.

 • Gość: elka

  Oceniono 54 razy 32

  Mołek wiele wtop już miała wiekszych bądź mniejszych..generalnie idzie jej coraz gorzej. Chce wytykać błędy swoim rozmówcom nie patrząc na siebie...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX