Tak źle Mołek jeszcze nigdy nie zaczęła wywiadu. Beata Kozidrak była wyraźnie skrępowana

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras byli gośćmi "Dzień Dobry TVN", gdzie opowiadali m.in. o sylwestrowym koncercie zespołu Bajm. Magda Mołek zaczęła jednak wywiad od bardzo osobistego pytania, które wyraźnie wprawiło jej rozmówców w zakłopotanie.

Beata Kozidrak i Andrzej Pietras w zeszłym roku rozstali się po 36 latach małżeństwa. Byłych małżonków niezmiennie łączą jednak sprawy zawodowe: Pietras wciąż jest menedżerem Bajmu, a Kozidrak jego wokalistką i właśnie w takich rolach pojawili się ostatnio w "Dzień Dobry TVN". Rozmowa miała dotyczyć planów koncertowych zespołu oraz występu sylwestrowego. Magda Mołek zaczęła jednak wywiad od pytania dotyczącego życia prywatnego, czym wyraźnie zaskoczyła swoich gości. 

Występujecie w charakterze gwiazda-menedżer? 
Gwiazda, menedżer, założyciele zespołu Bajm - odpowiedziała Kozidrak.  
Przyjaciele?
Oczywiście.
Małżeństwo już nie? - drążyła Mołek, nie zważając na wyraz skrępowania na twarzy wokalistki. 
Niestety już nie - odpowiedział tym razem Pietras. 

Beata Kozidrak, Andrzej PietrasBeata Kozidrak, Andrzej Pietras TVN / X-News

W tym momencie dziennikarka być może dostrzegła niestosowność w tak zainicjowanej rozmowie i próbowała wybrnąć. Niestety, nieskutecznie. 

Ale wiele lat życia razem i pracy na scenie powoduje, że możecie spokojnie na tej kanapie usiąść razem i porozmawiać o tym, co nas czeka. Nie będziemy rozmawiać o tym, co było.

Magda Mołek raczej nie zalicza podobnych wpadek, jednak tej rozmowy chyba nie przemyślała. Macie podobne odczucia?

WJ

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.