Polska Barbie pokazała chłopaka. Spodziewacie się napompowanych ust i poprawionego ciała? To zobaczcie te zdjęcia

Anella, zwana "polską Barbie", ma chłopaka, którego chętnie pokazuje na Instagramie. Myślicie, że też jest fanem operacji plastycznych? To zobaczcie zdjęcia.

Anella szturmem zdobyła media za sprawą swojego poprawionego operacjami plastycznymi ciała. Jednych jej powiększone usta i pomniejszona talia fascynują, innych przerażają, niemniej mówią o niej wszyscy powiększając sławę dziewczyny zwanej "polską Barbie".

Okazje się, że owa "Barbie" ma chłopaka - nazywa się Adrian "Dudu" Prokopowicz. Anella chwali się nim na Instagramie, dzięki czemu możemy się przekonać, czy on również oddaje swoje ciało specjalistom od skalpela i strzykawki.

>>>>> TAK WYGLĄDA CHŁOPAK 'POLSKIEJ BARBIE'

Jak widać, Duduś zamiast kłaść się na stole operacyjnym woli ten czas spędzić w siłowni. Kim jest i czym się zajmuje, tego nie wiemy, ponieważ Anella tego nie zdradza, a i Duduś - jak na chłopaka osoby publicznej - zachowuje w sieci daleko posuniętą dyskrecję. Nie wiadomo też, co internauci o nim sądzą, ponieważ Anella jakiś czas temu zapobiegawczo wyłączyła możliwość komentowania swoich zdjęć. Pewne jest w gruncie rzeczy tylko jedna, a właściwie dwie rzeczy: że jest przystojny i uwielbia tatuaże.

JZ