Zniknął z anteny, żeby opiekować się ciężko chorym synem. Teraz wraca. Na rękach mały Billy. Ten film chwyta za serce

Jimmy Kimmel pojawił się w swoim programie z synem na rękach. Chłopiec niespełna tydzień temu przeszedł drugą operację serca.

Syn Jimmy'ego Kimmela, niespełna 7-miesięczny Billy, przeszedł właśnie drugą już operację serca. W związku z tym komik zrezygnował z prowadzenia swojego programu Jimmy Kimmel Live!, żeby poświęcić się opiece nad synkiem.

Teraz jednak pojawił się znowu i w monologu otwierającym show zobaczyliśmy go z chłopcem na rękach.

Nie było mnie tydzień temu, ponieważ ten gość miał operację serca. Na szczęście dla nas, wszystko jest w porządku. Być może zrobił kupę, ale ma się dobrze - mówił wzruszony, ale i uśmiechnięty Kimmel.
 

Chłopiec faktycznie, może nie zdawał sobie sprawy z sytuacji, ale był spokojny i tylko chwilami się wiercił, bo ponad 4-minutowy monolog ojca mógł być dla niego zbyt długi.

Billy świetnie sobie radzi. Będzie miał jeszcze jedną operację, ale - to niesamowite - miał operację tydzień temu. I mówią, że prawdopodobnie w 2036 roku zdobędzie przynajmniej brązowy medal na Olimpiadzie - żartował showman.

Billy urodził się 21 kwietnia z poważną wadą serca, którą zdiagnozowano już 3 godziny po urodzeniu. Konieczna była operacja na otwartym sercu, o której Kimmel poinformował w maju. Operacja, którą malec przeszedł tydzień temu, była drugą. 

JZ

Więcej o:
Komentarze (3)
Jimmy Kimmel zniknął z anteny, żeby opiekować się ciężko chorym synem. Teraz wraca. Na rękach mały Billy. Ten film Was wzruszy
Zaloguj się
 • Gość: trzymam kciuki

  Oceniono 3 razy 3

  Biedny chłopczyk. Da radę. Młodziutki organizm będzie miał szansę się zregenerować. Oby wyszedł z tego.

 • Gość: Nati

  Oceniono 1 raz 1

  Ojej , przykre :(

 • Gość: robisz co uważasz, interes to RP

  Oceniono 7 razy -5

  jest dobry i dobrze wchodzi w rolę premiera. zyskuje w bliższych kadrach i musi pic ciepłe płyny tuż przed wystąpieniami - to jest jego słaby punkt, musi uważać - herbata przed przemówieniem, ciepłe posiłki odpowiednio przed i troska o struny głosowe (bo inaczej będą go wykoślawiać w tvn w stronę senyszyn) tempo wypowiedzi idealne, komunikatywność jest ok. ma wolna rękę i wsparcie, on rozumie co jest dobre dla polskiej gospodarki i nie tylko. wizerunkowo będzie zyskiwał w sekwencji - rzeczniczka a potem on, będzie w odbiorze nabierać jeszcze więcej stateczności.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX