Popek ją obraził i zarzucił jej, że daje zły przykład jego fanom. Teraz ona odpowiada

Ola Sadowska udzieliła wywiadu, w którym odniosła się do mało przyjemnych słów Popka na jej temat. Zdradziła też, co myśli o krytycznych opiniach internautów.

Ola Sadowska, która wytatuowała sobie gałki oczne i przez niekompetencję tatuatora straciła wzrok, udzieliła szczerego wywiadu. Norbertowi Żyle, który prowadzi kanał "Afera na dywaniku", odpowiedziała na pytanie, na ile jej obecny wizerunek jest związany z raperem Popkiem, który jest jej idolem.

W zeru procentach jest związany mój wizerunek. Popka poznałam jak już miałam wytatuowane oczy, a pomysł pojawił się już dużo wcześniej więc nie, nie wzorowałam się na nim - powiedziała.

Odniosła się także do słów rapera, który ją skrytykował i uznał, że to, co zrobiła, jest "chore". 

No, wszelkiego rodzaju modyfikacje można nazwać chorymi, chociaż moim zdaniem wcale takie nie są, ponieważ każdy ma prawo wyglądać, jak chce. I ja czuję się wyjątkowo i dobrze w swoim ciele - dodała.

Historia Oli odbiła się szerokim echem w mediach. W sieci można znaleźć wiele memów, w których jest wyśmiewana i upokarzana. 21-latka przyznała w rozmowie, że bolą ją przykre opinie internautów.

Każdego boli kiedy ktoś go obraża, wyzywa, pisze niemiłe rzeczy. Jest to forma mowy nienawiści i to nie jest przyjemne. Nauczyłam się to ignorować, ale boli mnie. Ludzie mnie nie znają, nie widzę powodów dla których mieliby mnie tak traktować - powiedziała.

Trwałe kalectwo

21-letnia Ola nie żałuje swojej decyzji, pomimo tego, że straciła wzrok w jednym oku i walczy o uratowanie drugiego, w którym doszło do pogorszenia wady. Żałuje jedynie wyboru salonu, gdzie trafiła na niekompetentnego tatuatora. Prokuratura postawiła już dwa zarzuty. Pierwszy dotyczy nieudzielenia pomocy podczas zabiegu, drugi - spowodowanie uszczerbku na zdrowiu w postaci trwałego kalectwa.

AW

Więcej o:
Komentarze (48)
Popek skrytykował Olę, która wytatuowała sobie oczy. Teraz ona odpowiada
Zaloguj się
 • Gość: Cerrie

  Oceniono 24 razy 18

  I ona się dziwi dlaczego jest obrażana? W takim razie jest naprawdę chora jeśli tego nie dostrzega. Ma rację, to jej sprawa że chciała się oszpecić. Ale już to że chwali się tym wszem i wobec jest powodem do krytyki. Tylko głupi ludzie ryzykują swoim zdrowiem dla jakiejś swojej chorej perwersji. Oczy są bardzo delikatne i nie powinno się tego robić nawet przy minimalnym ryzyku. Traci wzrok na własne życzeni. A jak tego nie żałuje, to niech siedzi cicho, a nie jeszcze szuka rozgłosu.

 • Gość: Bronzal

  Oceniono 16 razy 10

  Ola jest idiotką i dlatego nie żałuje swej decyzji. Głupota jest bowiem nieuleczalna. Nota bene Popek też jest idiotą, ale dużo bardziej cwanym od Oli, no i w swej dziedzinie jednak czegoś dokonał. Inna sprawa, że ta dziedzina, czy raczej te dziedziny... eeech pożal się Dobry Panie Boże. Reasumując Popek jest idolem idiotów, a Ola jest fanką idioty. C.B.D.U.

 • Gość: Magrag

  Oceniono 14 razy 6

  Jebniety on a ona jeszcze bardziej. Drudne sprawy,lub Dlaczego ja ??

 • Te Pe

  Oceniono 5 razy 5

  Jakby ucięła sobie głowę to wyglądała by jeszcze bardziej szałowo, a głowę mogłaby np. wypożyczać w charakterze dekoracji planu w telewizjach śniadaniowych. Przecież nie jest jej na co dzień potrzebna a kilka złotych by wpadło :)

 • Karolina Zbieranek

  Oceniono 6 razy 4

  Jak ktoś nie chce, żeby się ludzie z niego śmiali to niech nie zostaje klaunem. Pretensje tylko do siebie. I nie hejtuję się kogoś za to, że jest głupi, tylko za to, że się tym wszędzie chwali.

 • Van der Seck

  Oceniono 7 razy 3

  Ma prawo wygladac jak chce. A my jako obywatele mamy prawo od niej żądać - jak juz oslepnie calkiem - zeby pracowala na siebie do wieku emerytalnego. Nikt nie ma obowiazku jej utrzymywac, jesli wyglad postawila przed zdrowiem. Tyle brutalnie w temacie.

 • kato-rznik

  Oceniono 9 razy 3

  Los jej dał lekcje ale ona nie zmądrzała. Jakby się "dobrze czuła" w swoim ciele, do by go nie niszczyła. Zagubione, głupie dziewczę, a teraz jeszcze ślepe. Przykre to jest. Cóż.... natura sama eliminuje niektóre osobniki. Była młoda, bardzo piękna ale zniszczyła to.
  Wg. mnie fani kogoś takiego jak "Popek" są bezwartościowi i nie powinni mieć prawa do rozmnażania się jako błędy ewolucji.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX