Jaką synową jest Anna Lewandowska? Mama piłkarza w TYM wywiadzie zdradziła całkiem sporo. Jest też o depresji po śmierci męża

Iwona Lewandowska, mama Roberta Lewandowskiego, w rozmowie z "Vivą!" opowiedziała o tym, jaką synową jest żona piłkarza, a także o swoim życiu prywatnym.

Mama Roberta Lewandowskiego, Iwona, udzieliła ostatnio wywiadu dla magazynu "Viva!". W rozmowie z dwutygodnikiem opowiedziała m.in. o tym, jaką synową jest żona najlepszego polskiego napastnika.

Ania jest wspaniała i czuwa nad wszystkim. Na lodówce zostawia Robertowi karteczki, co ma zjeść na śniadanie i czym popić. Ja też zawsze przywiązywałam wagę do diety, ale nie zdawałam sobie sprawy z tego, że mleko jest dla piłkarza szkodliwe, bo to z niego biorą się zakwasy. Ania nam to uświadomiła - wyznała mama Roberta Lewandowskiego.

Iwona Lewandowska opowiedziała nie tylko o synu. Uchyliła także rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego. Przyznała, że bardzo przeżyła śmierć swojego męża i ojca piłkarza, 12 lat temu.

Działałam jak automat, miałam depresję, choć wtedy nikt jej tak nie diagnozował. Większość ludzi musiała sobie radzić sama. Płakałam w poduszkę, ale brałam się w garść, bo wiedziałam, że zwłaszcza dla Roberta jestem teraz głównym oparciem. A ja wracałam do pustego domu i już miałam dołek. Wtedy zajęłam się studiami podyplomowymi. Roberta prosiłam: „Dzwoń do mnie. Podjadę po ciebie, obojętnie o której, pomogę ci. Przepraszam, że jestem nadgorliwą matką, ale muszę mieć poczucie, że jestem ci potrzebna” - mówiła.

Co ciekawe, wygląda jednak na to, że już pojawił się ktoś nowy w życiu mamy piłkarza.

Muszę mieć swój dom, swój azyl, swoje przyjaciółki które znam od trzydziestu lat. Niedawno przez jedną z nich kogoś poznałam, ale nie chcę chwalić dnia przed zachodem słońca. I tak jednak to los za nas decyduje - wyznała mama Lewego.

No cóż... pozostaje nam trzymać kciuki za przyszłość!

MM

Więcej o:
Komentarze (37)
Iwona Lewandowska w wywiadzie dla "Viva!" zdradziła jaką synową jest Anna Lewandowska
Zaloguj się
 • cucurucu

  Oceniono 34 razy 24

  "Ania jest wspaniała i czuwa nad wszystkim. Na lodówce zostawia Robertowi karteczki, co ma zjeść na śniadanie i czym popić. " - czy to na pewno jedyne karteczki? Facet musi miec silna psychike zeby zyc wedlug karteczek...by Ann

 • Gość: Aneta

  Oceniono 30 razy 22

  Nic do niej nie mam... Może rzeczywiście Ania jet świetną synową, żoną i matką, super trenerka i dietetyczką. Życzę jej samych sukcesów. Natomiast poziom "stężęnia" Ani w internecie i innych środkach masowego przekazu staje się powoli nie do zniesienia

 • amorvertical

  Oceniono 32 razy 22

  Dziś dla odmiany tylko:
  1. Rajstopy Lewandowskiej
  2. Lewandowska i Lewandowski u Kuby W
  3. Teściowa o Lewandowskiej
  4. Robaczywe batony
  Rzyg, rzyg, rzyg

 • Gość: Hahaha

  Oceniono 22 razy 16

  Hahaha mleko sprzyja powstawaniu zakwasów? Co za bzdura, mit, bajka. Naprawę, Ania to się zna...

 • forfiter_jr

  Oceniono 26 razy 12

  Ciekawe, czy Ann zostawia na lodówce karteczki z informacją, którym papierem ma tyłek podcierać.

 • Gość: ijkl

  Oceniono 13 razy 9

  Może niech mama napisze biografię,poprawi sobie w ten sposób sytuację finansową :)

 • Gość: u

  Oceniono 8 razy 8

  czy an lubi pomidory...

 • Gość: GdzieWesele.pl poleca

  Oceniono 7 razy 7

  Ciekawe jak jest naprawdę! :P

 • Gość: Cristal

  Oceniono 6 razy 6

  Z całym szacunkiem do pani Anny ...ale ma cos takiego prostackiego w wyrazie twarzy i tembr brrr...ogólnie marny sposób wypowiadania się ...może to brak obycia...zreszta inne nacje nie przywiązują wagi do tego typu rzeczy,jedynie w Polsce spinamy się niepotrzebnie .;)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX