Meghan Markle pokazała pierścionek zaręczynowy. Zaprojektował go sam książę Harry

Książę Harry oświadczył się swojej partnerce, Meghan Markle. Kobieta pochwaliła się zaręczynowym pierścionkiem.

Książę Harry i Meghan Markle zaręczyli się na początku tego miesiąca, ale informacja dopiero dziś została podana do wiadomości publicznej. Pałac Kensington ogłosił to na swoim oficjalnym profilu na Twitterze. Teraz ukochana księcia pochwaliła się pierścionkiem zaręczonym.

Biżuterię zaprojektował sam książę Harry. Wykorzystał w nim dwa diamenty pochodzące z kolekcji jego zmarłej matki, Diany, którą odziedziczył wraz z bratem, Williamem. Oprócz tego wykorzystał także diament z Bostwany, miejsca dla nich ważnego, gdzie często jeździł jako dziecko, a ostatnio spędzał tam wakacje z Meghan. 

Diamenty należące niegdyś do Diany, znajdują się po bokach sporego kamienia szlachetnego z Bostwany. Pierścionek wykonali Cleave and Company. Jak podaje "Daily Mail", jego wartość może wynosić ok. 50 000 funtów. Jednak ze względu na wykorzystanie diamentów pochodzących z kolekcji Diany, jest on bezcenny.

Ślub odbędzie się wiosną 2018 roku. Więcej szczegółów na ten temat ma się pojawić bliżej terminu.

Książę Harry i Meghan MarkleKsiążę Harry i Meghan Markle Agencja Wyborcza.pl

Historia pierścionków zaręczynowych, które wręczyli książę William i książę Harry, jest bardzo ciekawa. Kate otrzymała biżuterię należącą do Diany z ogromnym szafirem, który syn dostał w spadku. Jednak początkowo był on w posiadaniu Harrego, a William wybrał złoty zegarek Cartier warty 18 tysięcy funtów. Bracia zamienili się, kiedy starszy brat postanowił się oświadczyć i pierścionek wylądował na palcu Middleton.

Jak Wam się podoba?

AW

Więcej o: