Komentarze (147)
Jacek Poniedziałek krytykuje ofiary molestowania: Mogły się na to nie godzić. Broni Weinsteina i Spaceya
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • wieslaw kostrzewa

  Oceniono 2 razy 2

  przyznam że ten gościu niejest z mojej bajki ale odnośnie robienia kariery za wszelką cene przez te aktorki to jest to. prawda.w tym światku aktorskim tak się dzieje wszędzie.

 • Mieszko Pierwszy

  Oceniono 6 razy 2

  Obrzydliwa jest ta podwójna etyka rodem z Talmudu.

  Swego czasu wieszano psy na Rydzyku (który nie jest moim idolem) za żart do czarnoskórego księdza: "Gdzieś ty się nie mył".
  Mniej więcej w tym samym czasie pupilek salonu, Kupa Wojewódzki dowcipkuje o gwałcie na SWOJEJ (!!!) Ukraińce.
  Temu bucowi wolno dużo więcej.

 • cichwoda

  Oceniono 10 razy 2

  " Poniedziałek uważa, nie ma o czym mówić, ponieważ było to 30 lat temu, nikomu nic się nie stało, a 14-latek kładąc się w sypialni aktora "mógł się tego spodziewać"."
  W latach 30-tych AH powiedzial "Zydzi opuszczajcie ten kraj zanim zrobie z wami porzadek" a oni dalej krecili lody chociaz mogli sie tego spodziewac, wiedzieli ze on jest nieobliczalny

 • dodosdontquack

  Oceniono 4 razy 2

  Zgadzam się z przedmowcami, ale nawet jeśli to tylko flirt, to osoba w pozycji zależności moze poczuc się molestowania. Dlatego wpowaznych instytucjach flirtów pomiędzy współpracownikami się dla zasady nie toleruje.

 • Gość: krolroger

  Oceniono 8 razy 2

  Nie można wrzucać do jednego worka różnych przypadków. W przypadku Weinsteina była presja, że jeśli dziewczyna chce zrobić karierę musi być uległa. Niemniej, nie ważne. Z tymi pojawiającymi się często przypadkami molestowania w lewicowych środowiskach wiąże się jeden bardzo istotny problem współczesnej kultury liberalnej. Kobiecy seksualizm ma być podobny do męskiego. Prowadzi to do tego, że dziewczyny przynajmniej w sferze werbalnej udają. Znika tabu i niestosowność sytuacji, w której mężczyzna w jednoznaczny i wulgarny ( w dawnym znaczeniu) zaczepia kobietę. Kobiety staja się przedmiotem agresji seksualnej i zazwyczaj udają, że się dobrze bawią by nie wyjść na zacofane cnotki. Męska seksualność też ulega zresztą zwichnięciu. Poziom seksualizacji kultury jest tak duży, że mężczyźni, siłą rzeczy obdarzeni silnym popędem, żyją jak w amoku. W tej chwili mamy do czynienia z sytuacją gdy kobiety zaczynają artykułować, że nie bawią ich grubiańskie żarty z brodą, koleżeńskie świntuszenie jest niesmaczne a one często czują się tym dotknięte.

 • Gość: cd

  Oceniono 52 razy 2

  I znowu wszystko na kobiety , bo nie powiedziały nie , bo się nie uśmiechały , bo były słabe , bo ubrały za krótką spódnice , bo poszły tam gdzie nie powinny , bo nie zgłosiły , bo się bały ., bo za bardzo chciały pracować itd. I w ten sposób knur taki czy inny z lepkimi łapami usprawiedliwiony . Ja odnoszę wrażenie ,że kobieta którą to spotka nie ma żadnych szans , bo zawsze wina odpowiedzialność będzie zwalana na nią ,bo mogła to czy tamto a ta 'świnia' która ma przewagę nad nią ,nic nie musiała

 • 7rybek

  Oceniono 3 razy 1

  Dwie kariery przez d... raz po molestowaniu, drugi po oskarżeniu. Znam wiele pięknych inteligentnych kobiet, które robią i robiły to co chciały i nikt nawet nie próbował ich molestować bo jasno wyrażały swoje potrzeby i jasno stawiały swoje granice.

 • Gość: ToJa

  Oceniono 7 razy 1

  Gdyby takiego wywiadu udzielił ksiądz, mielibyśmy jazgot i „jedynkę” w TVN24 oraz Wyborczej. A tu proszę. Wynurzenia salonowego geja wybielające gwalcicieli jako wyważony głos Warszawki. Czyżby szykowały się sensacje o kolejnych seksistowskich i kryminalnych świństwach w wykonaniu przyjaciół feministek?

 • b0sy

  Oceniono 5 razy 1

  ma rację, mimo że zgadzam się z komentarzami poniżej i podejrzewam, że wymienieni oskarżeni byli lubieżni, tzn. było to u nich nagminne, pijackie i nie obchodziła ich zgoda drugiej strony, ale z drugiej strony też mówię to na wyrost, bo spejsi nic tamtemu chłopakowi nie zrobił i jakby chłopak pogadał z nim, nie z mediami możliwe, że spejsi wyjaśniłby mu to we w miarę normalny sposób i byłoby wszystko ok. nie akceptuję molestowania, ale świat wywraca się na głowę, a kobiety, o których mówi poniedziałek naprawdę nie potrafiły odmówić, bo nie były przygotowane na takie zachowanie, choć w przypadku masturbacji przed dwiema dziewczynami z jednej branży trudno o przygotowanie ;)

 • jablkoweczka

  Oceniono 9 razy 1

  Niestety Panie Poniedziałek świat nie jest tak prosty i czarno-biały jak się Panu wydaje, tylko ma pełno kolorów i odcieni. Ja mogę sobie wyobrazić, że Pan może nie mieć oporów przed daniem d... w celu załatwiania tego i owego co nie znaczy, że po innych takie zachowania spływają jak po tłustej kaczce. A to że zdarza się Panu mylić w kwestiach ocen i skutków zachowań płciowych to Pan wie np. po rozmowie z Ewą Hołuszko

 • masofrev

  Oceniono 9 razy 1

  A teraz czekamy na komentarz red. Wybieralskiego! Czy zakrzyknie #metoo?

 • Gość: Tbc

  0

  Co tu komentowac, jakby Poniedzialek coś wam Panowie okazywał, walcie go w mordę, nieprawdopodobne, aby ktoś z was miał ochotę na flirt z tym teatrofilem

 • Gość: Guta

  0

  Poniedziałek ma rację. Skoro stary, znaczący oblech zaprasza do swojego pokoju hotelowego, to nie po to, aby grać w bierki. Jak się wybrało zbrukanie godności i rolę zamiast godności i braku roli, to się ma za swoje. Kariera przez łóżko tylko dla idiotów. A co do 14 latka, sorry, ale który myślący rodzic puści dzieciaka samego na branżówkę?

 • Gość: Sewer

  0

  Ma rację i tyle.

 • kinio101

  Oceniono 2 razy 0

  Ciekawe czy Magdalena Środa też go będzie bronić?

 • Gość: Rozsądny

  Oceniono 2 razy 0

  Czy Panie, które były pierwsze molestowane przez tych znanych mężczyzn, a które wtedy nie zareagowały, godząc się na to i ....na rozwój swoich karier nie powinny ponieść moralnej odpowiedzialności za molestowanie kobiet później? Przecież gdyby zareagowały powiadamiając odpowiednie służby albo publicznie to oznajmiając być może do kolejnych molestowań by nie doszło.

 • terminatorbzdur

  Oceniono 4 razy 0

  dlaczego jeszcze nie broni Piotra T.?

 • krzysio333

  Oceniono 2 razy 0

  A kiedy zacznie bronić tych waszych Chłopców Lewicy.

 • Gość: zula

  Oceniono 2 razy 0

  Należy rozdzielić dwie sprawy: seks z nieletnimi i seks z dorosłymi. Nieletni powinien być pod kuratelą opiekunów, którzy mają dbać o jego bezpieczeństwo i nie ma dla nich usprawiedliwienia. Dorośli natomiast wiedzą,na co się decydują. Niekoniecznie trzeba dać w mordę, można odmówić werbalnie, nie wchodzić w sytuacje dwuznaczne (np. przyjmować zaproszenie do sypialni), w sytuacjach ostatecznych pogodzić się z utratą roli. W przeciwnym razie to jest zwykła prostytucja.Mówienie , że kobiety są uczone uległości i dlatego nie odmawiają jest śmieszne w odniesieniu do celebrytek .

 • Bartosz Janicki

  Oceniono 6 razy 0

  Życzę Panu Poniedziałkowi aby jakiś facet bez jego zgody dojechał go konkretnie i poniżył i wtedy może zrozumie o co chodzi. W sumie tak jak większość tutaj komentujących. A jak nie to może Wasze córki przyjdą do Was i powiedzą, że zostały molestowane w pracy i może wtedy zrozumiecie. NIe może być przyzwolenia na wykorzystywanie w żadnej formie.

 • Gość: Co mi zrobisz jak Cię złapią

  Oceniono 2 razy 0

  Castingi i wszystkie innne procesy rekrutacji powinny mieć obok norlanych drzwi, tadrugie z napisem: załatwianie po znajomości i/lub przez seks.
  Byłoby wszystko jasne, kto jaki sposób preferuje.

 • Gość: ZZZ123

  Oceniono 8 razy 0

  Panie Poniedziałek ZJEDZĄ PANA.
  A to dlatego, że powiedział pan prawdę.
  Głośno obnażył bezsens całej tej nagonki medialnej.

 • Gość: Histeria hipstera

  Oceniono 14 razy 0

  Tak Jacku, wspaniały Jacku mistrzu sztuki aktorskiej i sztuk wszelakich, w ogóle człowieku renesansu, nauczycielu życia! Jesteś taki sam jak ci księża pedofile,których tak krytykujesz i którym zapewne lubisz dosr... - jeśli 14-letni dzieciak zaplącze się na imprezę z dorosłymi albo pojawi się gdzieś w twoim pobliżu to należy go zbałamucić i wyru..., bo sam ci lezie w łapy z własnej woli i dobrze wie czego chce. Na pewno jest wyuzdany i działa z wyrachowania. Puknij się w ten swój pusty łeb!

 • Gość: night

  Oceniono 12 razy 0

  w koncu ktos to glosno powiedzial

 • Gość: Gosv

  Oceniono 1 raz -1

  Niestety dla obludnych pan Niedzalek ma racje

 • williamadama

  Oceniono 1 raz -1

  Poniedziałek będziecie musieli złożyć samokytykę.

 • pro11ton

  Oceniono 3 razy -1

  Homsoeksualista broni zboczeńców. Żyd broni żydów. A pedofil - pedoifili.

 • buk-humor-dziczyzna

  Oceniono 1 raz -1

  nazistowski skoorviel

 • brejwik

  Oceniono 3 razy -1

  No, ciekawe czy Poniedziałek lubi żarciki o kakaowym oczku ?

 • monodeluxe

  Oceniono 5 razy -1

  Gada jak jakiś gej

 • caramba000

  Oceniono 7 razy -1

  Jacek Poniedziałek: "No jak ludzie mają sobie sygnalizować zainteresowanie seksualne?"

  No i to jest perspektywa obleśnego pedzia, którego sensem życia jest łażenie po publicznych toaletach w poszukiwaniu innych oblechów w celu "sygnalizowania im zainteresowania seksualnego". Jak George Michel.
  Normalni ludzie nie mają problemów z okazaniem zainteresowania, bo nigdy nie jest to najpierw zainteresowanie seksualne. Tylko u obleśnych zboków zaczyna się to od propozycji ru...ia.
  Gejowy Marucha.
  Jak to było w skeczu grubego Manna? Pośmierdziałek, Fetorek, Smroda? Tak jakoś mi sie to przypomniało.
  Ten Poniedziałek oczywiście broni kolegów homosiów (Spacey) i Żydów (Weinstein i z dwudziestu innych). Taka jest ta solidarność tych środowisk.

 • soldadura104

  Oceniono 1 raz -1

  A czemu im nie zrobił potomka

 • kisssmyass

  Oceniono 5 razy -1

  co zrobić, takie czasy - odwetu szczurów, małych ludzików, małych kobietek, karzełków, przeciętniaczków i miernot z urazami na punkcie własnego ego, etc. Ja bym takiej Umie Thurman nie dał roli nawet w pornosie. I kto by o niej słyszał gdyby d upy nie nadstawiała tam gdzie trzeba? Chciała kariery, musiała zapłacić cenę jaka wówczas obowiązywała. A zresztą kto jest bez grzechu niech rzuca kamieniami. Wielkie narody posiadają wielkie cnoty i wielkie przywary. Tak samo ludzie. Tylko skomplikowane, najczęściej niemoralne postacie są interesujące. To dziwne, tyle wrzasku o moralność ale lubowanie się w horrorach uwielbia większość grzecznego ‚moralnego’ motłochu, który tylko może pomarzyć o prawdziwym grzeszeniu, objawianiu swojego ‚cienia’ (jakby to nazwał C.G. Jung), jeśli w ogóle ma na to odwagę w swoim zarozumiałym dobrostanie dobrego wygodnego samopoczucia o sobie. Człowiek ma się zmieniać, rozwijać, poprzez spełnianie swoich pragnień, żądz i objawianie prawdziwej niekontrolowanej natury, jeśli ma wykształcić prawdziwą moralność, z pragnienia, z serca, a nie z posłuszeństwa wobec tradycyjnego systemu zakazowo-nakazowego i ze strachu przed karą.

 • Gość: Jacierpiedole

  Oceniono 1 raz -1

  Cała akcja obliczona jest na to by zniechęcić do uwodzenia kobiet, ale oczywiście dociera tylko do mężczyzn, którzy czytają, gdyż znają język danego kraju.
  Do jakich mężczyzn nie dociera i planowo ich nie dotyczy?

 • leonalbertii

  Oceniono 3 razy -1

  Takie czasy, że jak ktoś powie co naprawdę myśli, to go zaraz ukrzyżują. Smutne i przykre.

 • nino.rota

  Oceniono 3 razy -1

  "JP nigdy nie krył się ze swoimi poglądami. Wielokrotnie brał udział w marszach przeciwko partii rządzącej, czy głośno mówił o poparciu Czarnego Protestu i walce o prawa kobiet."

  Uuu, to lewactwo w epistemologicznym rozkroku, taki dysonansik poznawczy, hehe
  Popierać czy nie popierać...?

 • Wojciech Strzelec

  Oceniono 3 razy -1

  Święta prawda, Panie Jacku! Przy okazji: u Pana czyste konto? Wte i wewte...

 • Gość: tryd

  Oceniono 13 razy -1

  Zgodnie z kulturą katolicką nie można ganić faceta który molestuje, gwałci czy bije kobietę, a nawet zabija .
  Pan Poniedziałek realizuje naukę kościoła katolickiego.

 • Adam Nowak

  Oceniono 25 razy -1

  Żeczywiście. Dziwne, ale trzeba się z tym panem zgodzić.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 19 razy -1

  No to co?
  Hejtujemy Poniedziałka w poniedziałek?
  Jak on śmiał?

 • fernando51

  Oceniono 2 razy -2

  Tak samo można powiedzieć o politykach panie Poniedziałek. Jak np.. nie chcesz brać na siebie odpowiedzialności za durnoty wprowadzanej przez swoją partię, to możesz odmówić w firmowaniu tych głupot. Ale co wtedy panie Poniedziałek ja się pytam. Mam z tego kasiorkę, wpływy itp. itd. no i robię to co lubię. Niech mi pan powie, chociaż mam pana za o wiele głupszego ode mnie, jaka jest różnica pomiędzy dziewczynami chcącymi robić karierę a politykami, o których pisałem. Szkoda, że pan nigdy nie znalazł się w takiej żenującej sytuacji. Łatwo być wtedy mądralą.

 • Gość: barabara

  Oceniono 4 razy -2

  i w ten prosty sposob poniedzialek moze byc deserem na piatkowa kolacja weinsteina

 • mrpens

  Oceniono 2 razy -2

  Jacuś za bardzo wczuł się w klątwę

 • tomasz nowak

  Oceniono 4 razy -2

  ja kiedyś zostałem oskarżony .....ze po pierwszym dniu pracy idąc na przystanek przypaliłem papierosa jakiejs dziewczynie .....na drugi dzień dowiedziałem się że chcę sobie układac życie i to się może skączyć w najlepszym wypadku przeniesieniem a najgorszym wydaleniem z firmy okazało się że to pracownica i obserwowali mnie z kamer aż do przystanku co robię bez kitu.. ha ha hi hi i co ? można , można .....a po kilku latach jak odwiedzam facebooka i patrze profile tych ludzi to każdy z każdym z tej firmy są po ślubach i mają dzieci , albo są w związkach bądz byli ...można? ,można ? :)

 • antypopis7

  Oceniono 16 razy -2

  Oczywiście!!!

  Przecież molestują tylko ohydni polscy prawicowi neonaziści, ewentualnie wstrętni prawicowi buce tacy jak Trump!

  Natomiast nowocześni lewicowi aktorzy (lub dziennikarze), zwłaszcza gdy są pochodzenia, hm, marsjańskiego, po prostu uprawiają wolną i bezpruderyjną miłość bez niepotrzebnych kołtuńskich zahamowań! Im wolno!

  Pozdrowienia dla panów Dymanko i Wypie...kiego! Trzymajcie się i nie dajcie się głupim babsztylom, które nie rozumiejo, jak ten świat jest urządzony!

 • soldadura104

  Oceniono 3 razy -3

  Muzumanie gwałcą, płodzą dzieci kobietom które się nie zabezpieczyły i mieszają krew by nie rodziły się potworki. Dawniej gdy rodziły się potworki królowie robili wojnę by się wymieszała krew.

 • Gość: liberte

  Oceniono 9 razy -3

  Ponoć w redakcji GW gwałcą, a tu cisza...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX