[PILNE] Książę Harry i Meghan Markle już po zaręczynach! Znamy datę ślubu

Książę Harry i Meghan Markle zaręczyli się na początku tego miesiąca. Informacja dopiero dziś została podana do wiadomości publicznej.

Książę Harry i Meghan Markle są już po zaręczynach. Informację podał przed chwilą Pałac Kensington na swoim oficjalnym profilu na Twitterze.

Jak informuje Pałac Kensington na Twitterze, zaręczyny miały miejsce na początku tego miesiąca w Londynie. Książę już poinformował o tym królową oraz najbliższych członków rodziny królewskiej. Ślub odbędzie się wiosną 2018 roku. Więcej szczegółów na ten temat ma się pojawić bliżej terminu.

Jeszcze dziś po południu książę Harry i Meghan Markle wezmą udział w sesji zdjęciowej w Pałacu Kensington. Wieczorem para udzieli również wywiadu na żywo w telewizji.

Jego Wysokość Książę Walii ma zaszczyt ogłosić zaręczyny księcia Harry'ego z panną Meghan Markle (...). Wcześniej książę ubiegał się i otrzymał błogosławieństwo od rodziców panny Markle. Para zamieszka w Nottingham Cottage w Pałacu Kensington - czytamy w oficjalnym oświadczeniu wydanym przez Rodzinę Królewską.

Także rodzice Meghan Markle, Thomas Markle i Doria Ragland, wysłali do księcia Karola specjalne oświadczenie z okazji zaręczyn pary zakochanych.

Niezmiernie cieszymy się szczęściem Meghan i Harry'ego. Nasza córka zawsze była kochającą i dobrą osobą. Jej związek z Harry'm, z którym dzieli te same wartości, jest dla nas rodziców źródłem wielkiej radości. Życzymy im życia w szczęściu i jesteśmy bardzo podekscytowani ich wspólną przyszłością - czytamy w oświadczeniu.

AG