"The Voice of Poland". Znamy zwycięzcę! Górniak wystąpiła na scenie z nowym utworem. Ale co ona założyła?!

Sobotni wieczór przyniósł gorące emocje wszystkim widzom "The Voice of Poland". Znamy już zwycięzcę 8. edycji programu. Wygrała faworytka.

Wielki finał 8. edycji "The Voice of Poland" rozpoczął się od gorącego, lirycznego występu całej czwórki finalistów. Po chwili dołączyła do nich Jessie Ware i wszyscy razem wykonali jej hitowy utwór "Say You Love Me". Artystka później jeszcze raz wystąpiła na scenie, tym razem jednak w wykonaniu solo.

Łukasz Łyczkowski z drużyny Tomsona i Barona

Na pierwszy ogień poszedł Łukasz Łyczkowski.

My kochamy te rockowe głosy (...). Masz charyzmę, jesteś niesamowity - skomentowała jego występ Marysia Sadowska.
Ja w końcu się doczekałem w programie mojego brata, który może ze mną razem pomachać włosami - nie krył radości Michał Szpak.

Maja Kapłon z drużyny Marysi Sadowskiej

Michał Szpak pochwalił Maję i wyznał, że zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia i że właśnie podczas finału dojrzał w niej prawdziwą artystkę. Również Tomson i Andrzej Piaseczny nie kryli zachwytów nad uczestniczką, zasypując ją komplementami.

Marta Gałuszewska z drużyny Michała Szpaka

Przyszła kolej na Martę Gałuszewską, wyróżniającą się różowymi włosami.

Ja jestem fanem twojego głosu - pochwalił uczestniczkę Tomson.
Jestem fanem twojego głosu i twoich włosów - dodał jeszcze Baron.

Michał Szczygieł z drużyny Andrzeja Piasecznego

Na sam koniec przyszła kolej na tegorocznego maturzystę czyli Michała Szczygła z teamu Piaska. Marysia Sadowska przyznała, że jest pod wrażeniem jego zmiany i tego, jak bardzo dorósł w programie.

To jest początek Michała Szczygła - podsumowała jego występ.

Pozostali jurorzy również zwrócili uwagę na to, jak uczestnik dojrzał i rozwinął się podczas trwania programu.

 

Edyta Górniak z nowym utworem

Na scenie pojawiła się Edyta Górniak i zaprezentowała po raz pierwszy na żywo swój najnowszy, długo wyczekiwany utwór pt. "Andromeda". Piosenka powstała przy współpracy z Donatanem. Artystka wystąpiła w jasnej koszuli, do której... zapomniała założyć spodni. Swoją kreację uzupełniła wielkim pióropuszem na głowie. Czyżby powrót do korzeni i piosenki do bajki pt. "Pocahontas"?

Werdykt

Decyzją widzów jako pierwsza z programu odpadła Maja Kapłon, po niej Michał Szczygieł. Zwycięzcą 8. edycji "The Voice of Poland" została Marta Gałuszewska, która od początku była jedną z faworytek. Jej trenerem był, debiutujący w programie, Michał Szpak.

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów!

AG